Вправи. Живлення. Дієти. Тренування. Спорт

Положення про дитячий турнір з футболу. Положення щодо проведення змагань з футболу. Дисциплінарні санкції до команди

Пропагування здорового способу життя;

Виявлення найсильніших збірних команд із футболу серед 5-х класів.

2. Місце та час проведення.

Змагання з міні-футболу проводяться на спортивному майданчику ЗОШ №4 м. Сиктивкар.

3. Учасники змагань.

До участі у турнірі допускаються збірні команди 5-х класів у складі команди: 3 польові гравці, 1 воротар, заміни допускаються.

4. Система проведення.

Турнір проводиться за олімпійською системою. Суддівство здійснюється за правилами міні-футболу. Гра складається з 2 таймів по 5 хв, перерва між таймами 2 хв.

5. Визначення переможців та нагородження.

Переможець визначається за іграм, що виграли. У разі рівності набраних очок у двох та більше команд за додатковими показниками.

За перше місце вручається грамота 1 ступеня, за друге 2 ступеня, за третє 3 ступеня, за 4 місце вручається грамота за участь. Також вручається грамота визнаний найкращий нападник.

6. Відповідальні за проведення.

Загальне керівництво та контроль за проведення змагань здійснює вчителі школи Шучалін Д.В., Ігушева С.А.. Безпосереднє проведення змагань покладається на студента СДПК ім. Куратова відділення фізичної культури Архіпов А.Б. та суддівську колегію.

1.4. Згуртування класних колективів за умов спортивної боротьби;

1.5. Організація здорового активного відпочинку дітей.

2. Керівництво змаганнями.

2.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням турніру здійснюється ШМО вчителів фізичної культури та заступником директора з ВР.

2.2. Безпосереднє проведення турніру здійснює учитель фізичної культури.

3. Учасники, строки та умови проведення.

3.1. У турнірі беруть участь команди 5-6 класів.

3.2. Час проведення турніру: вересень (жовтень).

3.3. Переможці шкільного етапу змагань продовжують участь у турнірі на муніципальному рівні.

3.4. Ігри проводяться за правилами гри до міні-футболу з урахуванням цього положення. Тривалість матчу – два тайми по 15 хвилин, перерва 5 хв. Гра проводиться за схемою 3+1 (3 у полі + воротар).

3.5. Після здачі стартових заявок команд, які беруть участь у турнірі, проводиться жеребкування для складання порядку проведення турніру.

3.6. Гравці однієї команди повинні мати футболки одного кольору. Гравці мають право грати тільки в спортивному взутті, яке не становить небезпеки для суперників.

4. Визначення переможців.

4.1.Під час проведення ігор у турнірі, місця команд визначаються за найбільшою сумою очок набраних у результаті всіх зустрічей: за перемогу в матчі команда отримує 3 очки, за нічиєї - 1 очко, поразка - 0 очок. У разі рівності очок у двох і більше команд місця визначаються за такими показниками:

за результатами особистих зустрічей;

За найкращою різницею забитих і пропущених м'ячів у всіх зустрічах;

За найбільшою кількістю забитих м'ячів у всіх зустрічах;

4.2. У разі нічийного результату визначення переможця відбувається за допомогою серії післяматчевих пенальті. По три удари від кожної команди. За нічийного результату – далі до першого промаху. Повтор гравців, що пробивають, заборонено. Якщо всі учасники команди пробили пенальті, повтор гравців дозволяється.

5. Порядок оформлення команд.

5.1. У заявку можна вносити кількість учнів від 4 до 8 .

5.2. Допускаються учні лише з основною медичною групою здоров'я.

6. Суддівство турніру.

6.1. Суддівство ігор здійснюється тренером (чи викладачем фізичної культури).

6.2. Рішення судді, винесені за фактами, пов'язаними з грою, є остаточними.

За удар гравця, судді, глядачів – вилучення до кінця турніру

7.2. Дві жовті картки в одній грі вважати видаленням, команда грає у меншості протягом двох хвилин або до забитого м'яча у їхні ворота.

7.3. Раніше отримані жовті картки не анулюються.

8. Дисциплінарні санкції до команди.

8.1. У разі участі незаявленого гравця в матчі, гравець знімається зі змагань до кінця турніру, а команді, за яку він грав, зараховується технічне поразка в матчі (матчах) з рахунком 0:5.

8.2. Якщо команда виставляє на гру менше 4-х осіб (разом з воротарем), то цій команді зараховується технічна поразка (0:5).

8.3. У разі неявки команди на гру вона знімається з участі у турнірі.

8.4. У разі запізнення команди на гру більш ніж на 10 хвилин зараховується технічна поразка (0:5).

8.5. У разі відмови команди продовжувати гру, зараховується технічна поразка (0:5).

9. Нагородження.

9.1. Команди, які посіли 1,2,3 місце, нагороджуються Дипломом чи Почесною грамотою.

9.2. Найкращі гравці турніру нагороджуються пам'ятними призами.

Узгоджено Стверджую

Зам. директора з ВРДиректор МАОУ Домодєдовського ліцею №3 Домодєдівського ліцею №3

Ю.І.Мужиченко _______Л.Н.Червона

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення змагань з міні-футболу

серед 5-х, 9-10-11 класів МАОУ ліцею №3 присвячених Дню Перемоги

1.Цілі та завдання.

Змагання проводяться з метою:

а) залучення до регулярних занять фізичною культурою та спортом учнів, формування здорового способу життя.

б) популяризації міні-футболу серед учнів.

в) покращення фізичної та технічної підготовки учнів.

г) виявлення найсильніших команд.

2. Час та місце проведення.

Початок змагань о 15.00 год.

3.Керівництво організацією та проведенням.

Керівництво проведенням змагання покладається на вчителя фізичної культури

Попова.В.В. та актив фізичної культури ліцею.

4.Учасники змагань.

До участі у змаганнях допускаються команди хлопчиків 5-х класів, юнаків 9-10-11 класів. Склад команди – 10 осіб.

Заявки на участь у змаганнях подаються за встановленою формою, із зазначенням

ПІБ, року народження, адреси місця проживання. Заявка має бути засвідчена лікарем

ліцею та класним керівником.

5. Програма змагань.

Змагання та класифікація команд проводяться за офіційними правилами міні-футболу. Тривалість гри: 2 тайми по 10 хвилин. Змагання серед 5-х класів проводяться за «круговою системою». Змагання серед 9-11 класів проходитимуть по підгрупах, команди, що посіли 1-2 місця, у своїй підгрупі виходять у фінал. Команди, які посіли у своїй підгрупі 1 місце, у фінальну групу виходять із додатковим очком. Фінальна група грає по «круговій системі».

6. Порядок визначення переможців.

Команди переможниці визначаються за сумою набраних очок, за перемогу дається-

3 очки, нічия-1 очко, за поразку 0 очок. У разі нічийного рахунку гри призначається додатковий час 5 хвилин. У разі рівності очок у двох або більше команд враховуються такі критерії; ігри між собою, тобто. особисті зустрічі; за забитими та пропущеними м'ячами між цими командами; за забитими та пропущеними м'ячами з усіма командами. За неявку команди на гру ставиться поразка 0:3, за другу неявку команда знімається зі змагань.

7.Нагородження переможців.

Команди переможці, які набрали найбільшу кількість очок у фіналі і посіли

Призові місця нагороджуються грамотами відповідних ступенів.

СТВЕРДЖУЮ:

Директор МБОУ ЗОШ №3

______________________

Безвугленка В.Л.

«____»_________ 20___ рік

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення змагань МБОУ ЗОШ № 3 з міні-футболу серед учнів загальноосвітнього закладу

(окремо серед команд хлопчиків 5-8 класів)

у 2014 – 205 р.р.

(У рамках «Шкільної Спартакіади»)

1. Цілі та завдання

1.1 Змагання МБОУ ЗОШ №3 з міні-футболу серед команд загальноосвітньої установи у 2012-2013 р.р. (в рамках «Шкільної Спартакіади») (далі – Змагання) проводяться з метою:

Комплексного вирішення проблем рухової активності та зміцнення здоров'я школярів;

Пропаганди серед підростаючого покоління здорового способу життя;

Стимулювання педагогічної діяльності керівників та вчителів загальноосвітньої установи щодо вдосконалення позакласної фізкультурно-оздоровчої роботи;

Організації дозвілля учнів загальноосвітньої установи;

1.2 Завданнями змагань є:

Виявлення найкращих команд загальноосвітньої установи з міні – футболу та поширення передового досвіду роботи з міні – футболу зі школярами;

виявлення найсильніших команд для участі у фіналі міських змагань;

2. Керівництво проведенням змагань

2.1 Загальна організація Змагань покладається на МО естетичного та фізичного виховання

2.2 Безпосередня організація та проведення Змагань доручається Головну суддівську колегію у складі: Антонова Л.В., Кім М.А, Фролову І.В.

3. Учасники змагань

3.1 Учасниками Змагань є збірні команди серед тих, хто навчається в освітній установі «ЗОШ №3». Змагання проводяться серед команд хлопчиків із паралелей 5-8 класів.

3.2 До складу команди включаються не менше ніж 7 і не більше 10 гравців. Класний керівник має затвердити капітана команди та її склад.

3.3 У кожній команді повинні виступати лише учні, які навчаються в одному класі.

3.4 Заявки подаються у день змагань головному судді.

3.5 До Змагань допускаються учні, які пройшли медичний огляд та мають допуск лікаря.

4. Терміни та місце проведення Змагань

4.1 Змагання МБОУ ЗОШ №3 проводяться на стадіоні у строки: _________

4.2 Засідання головної суддівської колегії (мандатної комісії) з капітанами міні-футбольних команд о _____ год. у день проведення змагань.

4.3 Переможці змагань з паралелей ЗОШ № 3 отримують право брати участь у районних змаганнях, які будуть проводитись у період з _____ по _______ 2013 р.

5. Система та умови проведення Змагань

5.1 Змагання МБОУ ЗОШ №3 за участю збірних команд з паралелей – переможців 2 етапи Змагань.

5.2 Суддівство Змагань здійснюють судді з міні-футболу, затверджені МО фізичного та естетичного виховання.

6. Програма проведення Змагань

6.1 Ігри проводяться згідно з календарем змагань за наступною схемою:

__________________________________________________________________

7. Визначення переможців та призерів Змагань

7.1 Змагання проводяться за Правилами змагань з міні – футболу для шкільних команд.

7.2 До участі у Змаганнях допускаються тільки гравці, екіпіровані щитками, які повинні забезпечувати достатній ступінь захисту, а також мають бути виготовлені з відповідного матеріалу (гуми, пластику або подібного матеріалу).

7.3 Тривалість гри – два тайми по 15 хвилин астрономічного часу, перерва – 5 хвилин.

7.4 Змагання проводяться у підгрупах, залежно від кількості учасників. Склад підгруп визначає Головна суддівська колегія після підтвердження участі. Змагання у підгрупах проводяться за системою «кожен з кожним». Місця команд у групах визначаються за найбільшою кількістю набраних очок (за перемогу у грі присуджується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очок)

7.5 У разі рівності очок у двох або більше команд перевагу отримує команда, яка має:

а – найкращий результат в іграх між собою (кількість очок, далі кількість перемог, різниця забитих та пропущених м'ячів, більша кількість забитих м'ячів);

б - найбільша кількість перемог у всіх іграх;

в – найкращу різницю забитих та пропущених м'ячів у всіх іграх;

г – найбільша кількість забитих м'ячів у всіх іграх;

д – найменша кількість очок, що нараховуються футболістам та офіційним особам команд за порушення (жовта картка – 1 очко, червона картка – 3 очки);

е – за жеребом.

7.6 Якщо в стикових матчах гра завершується в основний час внічию, призначається серія 6-метрових ударів, які пробиваються згідно з правилами ФІФА.

8. Забезпечення безпеки учасників та глядачів

8.1 Фізкультурні та спортивні заходи проводяться на об'єктах спорту, що відповідають вимогам відповідних нормативно-правових актів, що діють на території Російської Федерації та спрямованих на забезпечення громадського порядку та безпеки учасників та глядачів, а також за умови наявності актів готовності об'єктів спорту до проведення Змагань, що затверджуються у установленому порядку.

9. Фінансові витрати

9.1 Витрати на проведення здійснюються за рахунок коштів МБОУ ЗОШ № 3.

10. Нагородження

10.1 Команди-переможниці та призери Змагань нагороджуються дипломами та солодкими призами.

11. Додаткові умови

11.1 У разі виявлення факту невідповідності комплектування команди вимогам цього Положення дана команда рішенням Головної суддівської колегії знімається зі Змагань.

11.2 Під час проведення Змагань всі учасники зобов'язані суворо дотримуватись культури поведінки. У разі її недотримання хоча б одним учасником (учасниками) Змагань, команда, гравець (гравці) буде знята зі Змагань.

Про проведення турніру з міні-футболу серед аматорських команд

на кубок газети «Радянський спорт – Футбол»

1. Цілі та завдання:

Турнір з міні-футболу серед аматорських команд на кубок газети «Радянський спорт – Футбол» (далі – Змагання) проводиться з метою:

Пропагування здорового способу життя; - Корпоративна інтеграція;

Популяризація міні-футболу та аматорського спорту в Росії;

Популяризація та збільшення тиражу газети «Радянський спорт – Футбол»;

Виявлення найсильнішої команди;

2. Керівництво проведенням змагань:

Загальне керівництво проведенням Змагань здійснюється співробітниками відділу реалізації та просування ТОВ «КП – Самара» (далі – ТОВ «КП – Самара») та Самарська міська Федерація футболу (далі – Федерація).

Безпосереднє проведення Змагань покладається на Комітет із проведення змагань (далі – Комітет), затверджений представниками ТОВ «КП – Самара» та Федерацією.

Організатори Змагань залишають за собою право внести зміни до цього Положення до офіційного жеребкування.

3. Місце та строки проведення:

Змагання проводяться у спортивному комплексі ТОВ «МТЛ-Арена»,

за адресою: м. Самара, вул. Радянської Армії, д.253 «А»,

4. Заявки:

Участь у Змаганнях команди мають підтвердити організаторам на e-mail: [email protected]або факсимільним повідомленням (номер факсу: 270 69 10, доб.125)

Для участі у Змаганні кожна команда надає заявний лист у двох примірниках, підписаний керівником клубу (команди), інспектором відділу кадрів, лікарем та скріпленими печатками, зазначених організацій. До заявного листа дозволяється включати не більше 15 гравців та 1 представника керівного складу (тренера). Дозаявки під час змагань не приймаються. Заявний внесок для участі в турнірі з міні-футболу серед аматорських команд на кубок газети «Радянський спорт – Футбол» становить – 15 000 (п'ятнадцять тисяч) рублів та перераховується на р/рахунок ТОВ «КП – Самара».

У разі вибуття або дискваліфікації команди зі складу учасників Змагань, вступний внесок, а також усі невикористані кошти не повертаються.

5. Учасники змагань:

До участі у Змаганні допускаються аматорські команди, які складаються із працівників цих підприємств, компаній та інших організацій, незалежно від форм власності.

Професійні футболісти та гравці віком до 18 років до Змагань не допускаються.

Представнику команди (тренеру) мати з собою паспорти (або копії), страхові медичні полюси, засвідчені ксерокопії трудових книжок або довідки з ректорату (для студентів) на всіх учасників команди

6. Умови проведення змагань:

Турнір з міні-футболу серед аматорських команд на кубок газети «Радянський спорт - Футбол» проводиться відповідно до «Правил гри у міні-футбол», а також зі змінами та доповненнями, прийнятими ФІФА.

Система проведення змагань визначається після закінчення подання заявок. Термін подання заявок до 3 листопада 2010 р.

Жеребкування та мандатна комісія відбудуться 3 листопада 2010 р., о 16.00 у прес-центрі газети «Комсомольська правда» у присутності представників команд.

Команді, яка не з'явилася на гру або пішла з поля, зараховується технічна поразка з рахунком 0 – 3, а команді суперника зараховується перемога з рахунком 3 – 0. Якщо команда, знята (виключена) зі змагань провела менше половини матчів, її результати анулюються. Якщо вона провела половину і більше матчів, то цій команді зараховується поразка в матчах, що залишилися з рахунком 0 - 3, а команді суперникам - перемога з рахунком 3 - 0. Перед початком гри представник кожної з команд надає судді заявку і заповнює протокол. Протокол повинен бути заповнений не пізніше ніж за 30 хвилин до гри.

Гравець, заявлений за одну із команд – учасниць змагання, не має права одночасно грати за іншу команду.

7 . Суддівство змагань:

Суддівство Змагань здійснюється відповідно до «Правил гри у міні-футбол», зі змінами та доповненнями, прийнятими ФІФА.

Суддівство ігор турніру з міні-футболу серед аматорських команд на кубок газети «Радянський спорт – Футбол» здійснюється суддями, затвердженими Федерацією.

8. Відповідальність футболістів та керівників команд:

Учасники Змагань зобов'язуються виконувати всі вимоги цього Положення, виявляючи при цьому високу дисципліну та повагу до суперників, суддів та глядачів. Керівники команд та гравці не мають права втручатися у рішення судді матчу. У випадках не виконання цих вимог до керівників команд та футболістів буде застосовано Комітетом дисциплінарні санкції (до виключення зі складу учасників Змагань).

9. Визначення переможців:

Місця команд визначаються за сумою очок, набраних у всіх матчах змагання. За перемогу у матчі нараховується – 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очок. У разі рівності очок у двох і більше команд місця визначаються: за найбільшою кількістю перемог у всіх зустрічах;

за результатами ігор(и) між собою (кількість очок, число перемог, різницю забитих і пропущених м'ячів, число забитих м'ячів); по найкращій різниці забитих та пропущених м'ячів у всіх матчах; за найбільшою кількістю забитих м'ячів у всіх матчах; за найменшою кількістю очок, що нараховуються за дисциплінарні санкції (шкала – видалення – 3 бали, попередження – 1 бал);

10. Нагородження:

Команди, які посіли призові місця у турнірі з міні-футболу серед аматорських команд на кубок газети «Радянський спорт Футбол», нагороджуються кубками та медалями.

Витрати з проїзду, проживання, харчування спортсменів і тренерів несуть організації, що відряджаються.

Це є офіційним викликом для участі в турнірі з міні-футболу серед аматорських команд на кубок газети «Радянський спорт – Футбол».