Вправи. Живлення. Дієти. Тренування. Спорт

Біографія. Біографія Рязанцев, де грає

Олександр Рязанцев є російським футболістом, півзахисником, який здобув найбільшу популярність завдяки виступам за команду «Рубін» (Казань). Нині захищає кольори санкт-петербурзького «Зеніту» та національної збірної Росії.

Досьє

Олександр Олександрович Рязанцев народився 1986 року у Москві (СРСР). Громадянин Росії. Ігрова позиція – атакуючий півзахисник. Переможець першості країни 2008, 2009, 2015 років. Володар Кубка (2012) та Суперкубка (2010, 2012, 2015) Росії. Зріст – 175 см, вага – 74 кг. Одружений.

Статистика виступів

Упродовж своєї ігрової кар'єри Олександр Рязанцев (фото вище) виступав у складі трьох команд. Усі вони брали участь виключно у чемпіонатах Росії. У період з 2003 до теперішнього часу він провів на найвищому футбольному рівні 253 поєдинки, забив 30 м'ячів.

• 2003-05 – ФК «Москва»;
  • 2006-13 – «Рубін» (Казань);
  • 2014-теперішній час - «Зеніт» (Санкт-Петербург).

До складу національної збірної Росії Олександр Рязанцев почав залучатися із 2006 року. У 2006-2008 роках він захищав честь молодіжної збірної, за яку провів вісім поєдинків. За головну команду країни Олександр дебютував у зустрічі зі збірною Камеруну 7 червня 2011 року. Свій перший офіційний матч він зіграв у рамках групового відбіркового турніру до ЧС-2014 проти збірної Люксембургу 6 вересня 2013 року. Він виявився останнім для Олександра Рязанцева. Футболіст взяв участь ще у трьох товариських матчах, довівши кількість виступів за збірну Росії до п'яти.

Етапи футбольної кар'єри

Олександр Рязанцев є вихованцем спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву столичного Торпедо. Свою футбольну кар'єру розпочинав у молодіжній команді «Торпедо-Металург». Молодого гравця, який подає надії, запросили до клубу «ЦСКА», де він виступав протягом трьох років. Хоча навряд чи це можна назвати виступами, бо за цей період футболіст відіграв за армійців лише дві офіційні ігри.

У 2006 році Олександр як вільний агент переходить у клуб «Рубін» де і зіграв дебютний поєдинок 19 березня у зустрічі з командою «Ростов». У сезоні 2006 року він взяв участь у вісімнадцяти матчах, включаючи два єврокубкові поєдинки. З наступного року Рязанцев перетворився на основного та незамінного центрального півзахисника «Рубіна», мотора команди, гравця, який виявив свої лідерські та бомбардирські якості.

У сезоні 2007 року він відіграв 24 зустрічі, забив 6 м'ячів. За іронією долі, перший гол у першості Росії він провів якраз у ворота свого попереднього клубу – ФК «Москва». У тому ж році Олександр забив перший єврокубковий м'яч. Він припав на поєдинок із віденським «Рапідом».

Але сам сезон 2007 став для казанського клубу провальним. Команда за підсумками чемпіонату посіла 10 місце. Як наслідок, керівництво «Рубіна» проводить серйозну ротацію у клубі. В результаті проведеної селекційної роботи до команди приходять такі футболісти, як Саво Мілошевич, Ребров, усі вони мали великий досвід виступів на найвищому рівні.

Стартовий відрізок чемпіонату показав, що "Рубін" націлився на виконання найвищих турнірних завдань. Команда зуміла здобути перемоги у семи турах першості та міцно закріпитися на першому місці. А після того, як казанці легко і невимушено обіграли чинного чемпіона Росії - пітерський «Зеніт» (4:1), стало очевидно, що цей клуб уже не зупинити. У 27-му турі «Рубін» офіційно оформив чемпіонство, а Олександр Рязанцев став футболістом, повною мірою причетним до завоювання командою перших золотих медалей першості Росії. Він у тому чемпіонаті відіграв 22 поєдинки.

Свій найпам'ятніший гол у кар'єрі Рязанцев забив у 2009 році. Це був виїзний матч турніру Ліги чемпіонів проти іспанської "Барселони". Вже на другій хвилині зустрічі Олександр вразив ворота каталонців найсильнішим дальнім ударом. І хоча іспанці й відігралися (рахунок зрівняв Златан Ібрагімович), "Рубін" зміг забити переможний гол на 73-й хвилині поєдинку. Завдяки цій перемозі казанський клуб зумів за підсумками групового турніру посісти 3-е місце та пробитися до Ліги Європи.

За підсумками першості Росії 2009 року, "Рубін" вдруге став чемпіоном, випередивши найближчого переслідувача, яким виявився московський "Спартак", на 8 очок, а сам Рязанцев удостоївся і першого особистого визнання. Він був включений до списку «33 найкращих футболістів Чемпіонату країни».

2011 року він проводить 100-й матч за казанський клуб. На поєдинок із «Ростовом» Олександр виводить команду як капітан. І все ж таки час його перебування в «Рубіні» вже пораховано. У 2013 році він повідомляє клубне керівництво, що після закінчення терміну контракту збирається залишити команду.

З 17 січня 2014 року Олександр Рязанцев – футболіст клубу «Зеніт». З ним він уклав угоду до 2018 року. Дебютний поєдинок у складі нової команди він зіграв 9 березня 2014 проти клубу «Томь». Свій єдиний гол у першості Росії за «Зеніт» Олександр забив у ворота команди «Терек» 8 листопада, через вісім місяців від початку виступів. І хоча в сезоні 2014/2015 року він втретє стає чемпіоном Росії, за великим рахунком, його кар'єра в «Зеніті» не склалася. Тут Олександр не на перших ролях. За три сезони виступів він награв 43 матчі (2 забиті м'ячі).

Особисте життя

У 2015 році футболіст зв'язав себе Тепер він чоловік одружений. Одруження відбулося під час міжсезонної відпустки гравця. На деяких інтернет-сайтах з'явилася інформація, що Олександр Рязанцев, футболіст, весілля якого відбулося в Санкт-Петербурзі, поїхав із дружиною Катериною у весільну подорож чи то до Італії, чи до Греції.

Олександр Рязанцев народився 5 вересня 1986 року у місті Москва. З ранніх років хлопчик полюбив футбол. Є вихованцем дитячої спортивної школи "Торпедо". В основному складі Москви дебютував 16 жовтня 2004 року в матчі 26 туру Прем'єр-ліги проти московського Локомотива.

На початку 2006 року перейшов до «Рубіну» на правах вільного агента. Дебютував за новий клуб 19 березня, у матчі проти "Ростова" (2:1). По ходу сезону 2006 року провів 15 матчів, з них 8 в основному складі. Перший гол у складі «Рубіна» забив у 2007 році на 11-й хвилині матчу проти своєї колишньої команди – ФК «Москва». За підсумками сезону за 19 матчів забив 6 м'ячів, у тому числі один у кубку Інтертото віденському «Рапіду».

У міжсезоння 2007/08 керівництво клубу вирішило оновити команду, внаслідок чого було продано велику кількість гравців, але Рязанцев залишився у команді. За підсумками сезону провів 22 матчі. У жовтні 2009 року відкрив рахунок у гостьовому матчі Ліги чемпіонів проти «Барселони», забивши гол з-за меж штрафного майданчика у правий верхній кут на 2-й хвилині. У цьому матчі "Рубін" здобув перемогу з рахунком 2:1. Новий контракт із «Рубіном» терміном на чотири роки Рязанцев підписав 31 грудня 2009 року.

Матч із «Ростовом» у 14 турі чемпіонату Росії 2011/12 став для Рязанцева сотим, проведеним за «Рубін» у прем'єр-лізі. Він провів його в ранзі капітана команди, забив переможний м'яч і був замінений на доданий час другого тайму. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь "Рубіна".

У стартовому турі проти «Кубані» Разанцев отримав червону картку. У липні 2013 року КДК РФС дискваліфікував гравця за грубу гру на три зустрічі. У вересні 2013 року Рязанцев через РФС вимагає виплатити йому зарплату, тим самим на «Рубін» було накладено заборону на реєстрацію нових футболістів протягом одного реєстраційного періоду. Рязанцев, 18 вересня, повідомив керівництво клубу про своє рішення залишити «Рубін» після закінчення контракту. У домашній зустрічі проти «Томі» отримав спірну червону картку на 33 хвилині, порушивши умови випробувального терміну РФС. Надалі був дискваліфікований на один матч за фол останньої надії у матчі з «Том'ю» та на один матч, який не пропущений після призупинення дискваліфікації за видалення в матчі 1-го туру з «Кубанню».

Гравцем клубу «Зеніт» став 17 січня 2014 року, підписавши контракт до 2018 року. Дебютував 9 березня у матчі проти «Томі», відігравши у стартовому складі 74 хвилини. Перший м'яч за команду забив 8 листопада того ж року у ворота Терека. Забив гол у ворота «Севільї» у 1/4 фіналі Ліги Європи (1:2). Незважаючи на хороший дебют у команді, Рязанцев рідко потрапляв до основного складу команди, тож у лютому 2016 року погодився виступати в «Уралі» на правах оренди до кінця сезону-2015/16. Перейшов улітку 2017 року на правах оренди до «Амкара», за який у 19 матчах забив три голи.

У збірній

Олександр Рязанцев 3 листопада 2010 року опинився у списку кандидатів до національної збірної, але в остаточну заявку не потрапив. 30 травня 2011 року був викликаний до збірної. Дебютував 7 червня 2011 року у товариському матчі зі збірною Камеруну (0:0) – вийшов на поле у ​​стартовому складі та був замінений на 55 хвилині.

Другий свій матч за збірну провів 6 вересня 2013 проти збірної Люксембургу (4:1). На останніх хвилинах віддав гольову передачу на Олександра Самедова.

Російський футболіст півзахисник. Гравець казанського "Рубіна".

а 2-й хвилині зустрічі. У цьому матчі "Рубін" здобув перемогу над найсильнішим на той момент клубом світу з рахунком 2-1.

Матч із «Ростовом» у 14 турі чемпіонату Росії 2011/12 став для Рязанцева сотим, проведеним за «Рубін» у Прем'єр-лізі. Олександр провів його в ранзі капітана команди, забив переможний м'яч і був замінений на доданий час другого тайму. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь "Рубіна".

У збірній

3 листопада 2010 року опинився у списку кандидатів до національної збірної, але в остаточну заявку не потрапив. 30 травня 2011 року був викликаний до збірної.

Дебютував 7 червня 2011 року у товариському матчі зі збірною Камеруну. Олександр вийшов на поле у ​​стартовому складі та був замінений на 55 хвилині. Матч завершився нульовою нічиєю.

Особисті

У списках 33 найкращих футболістів чемпіонату Росії (1): 2009 (III)

Вихованець СДЮШОР "Торпедо". В основному складі Москви дебютував 16 жовтня 2004 року в матчі 26 туру Прем'єр-ліги проти московського Локомотива. На початку 2006 року перейшов до «Рубіну» на правах вільного агента. Дебютував за новий клуб 19 березня, у матчі проти "Ростова". Поєдинок закінчився перемогою казанської команди з рахунком 2:1. По ходу сезону 2006 року провів 15 матчів, з них 8 в основному складі. Перший гол у складі Рубіна був забитий у 2007 році на 11-й хвилині матчу проти колишньої команди - ФК «Москва». За підсумками сезону за 19 матчів Олександр забив 6 м'ячів: ФК «Москва», «Крилам Рад», «Кубані», «Динамо», «Локомотиву» та в кубку Інтертотовенському «Рапіду». У міжсезоння 2007-08 керівництво клубу вирішило оновити команду, внаслідок чого було продано велику кількість гравців, але Олександр залишився у команді. Сезон 2008 для Олександра та його команди розпочався вкрай успішно – на старті чемпіонату було здобуто 7 перемог поспіль. За підсумками сезону Олександр провів на полі 22 матчі. 20 жовтня 2009 року відкрив рахунок у легендарному матчі Ліги чемпіонів «Барселона» - «Рубін», забивши феноменальний гол з-за меж штрафного майданчика у правий верхній кут на 2-й хвилині зустрічі. У цьому матчі "Рубін" здобув перемогу над найсильнішим на той момент клубом світу з рахунком 2-1.

У збірній

Досягнення

Командні

Особисті

Рязанцев Олександр Олександрович. Півзахисник.

Вихованець московської СДЮШОР "Торпедо-Металург". Перший тренер – Микола Вікторович Васильєв.

Клуби: "Торпедо-Металург-Д" Москва (2003), "Москва" Москва (2004-2005), "Рубін" Казань (2006-2013), "Зеніт" Санкт-Петербург (2014-2016), "Урал" Єкатеринбург (2016), "Зеніт-2" Санкт-Петербург (2016), "Амкар" Перм (2017-2018), "Хімки" Хімки (2018-2019), "Торпедо" Москва (2019-...).

3-разовий чемпіон Росії: 2008, 2009, 2014/15.

2-разовий володар Кубка Росії: 2011/12, 2015/16.

3-разовий володар Суперкубку Росії: 2012/13, 2015/16, 2016/17.

За збірну Росії зіграв 5 матчів.

« У МЕНЕ НЕМАЄ ДЖИНСІВ І ВСІ ОДНІ СПОРТИВНІ ШТАНИ!»

Коли півзахисник «Рубіна» Олександр Рязанцев отримав травму та вибув із російського футбольного процесу на кілька місяців, стало трохи нудно. Ми з нетерпінням чекаємо, коли Сашко повернеться на поле – а він нам присягано пообіцяв, що це станеться зовсім скоро – і почне забивати голи з тридцяти метрів. Як забив Віктору Вальдесу у Лізі чемпіонів. Історію Сашка Рязанцева ми представляємо вам цього тижня. Раптом ви теж за ним скучили.

Про травму

Я отримав травму у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Хапоеля». На 35-й хвилині проти мене було зроблено неприємний підкат. Відразу відчув біль і зрозумів, що щось не так. Спочатку думали, що це звичайне забиття. Я підійшов до лікаря і попросив, щоб мені зробили рентген. Мене кістки хвилювали. Ми зробили рентген, але він нічого не показав: жодних змін у гомілкостопі не було. Але коли ми зробили повторне МРТ, виявилося, що травма дуже серйозна. Хрящ був зламаний. Але зараз він уже виріс наново. Місяць тому я милиці відкинув. Трішки навіть уже бігаю. У червні поїду із командою на збори до Австрії, 60 км від Мюнхена. Все, що зможу, робитиму. Сподіваюся, з'явлюсь на полі наприкінці літа чи на початку осені. Це вже точно. До Ліги чемпіонів мені потрібно обов'язково погладшати.

Не думаю, що ця травма якось позначиться у психологічному плані. Мені постійно дзвонять друзі, одноклубники – цим вони мене дуже підтримують. Тож довго я не сумував. Коли дивлюся футбол, я думаю про те, що зовсім скоро теж виходитиму на поле.

Про невиразну поки що гру« Рубіна»

Я сподіваюся і навіть певен, що скоро «Рубін» заграє у дуже гарний футбол. Поля будуть добрі, на зборах форму наберемо. У тому році ми закінчували перше коло на другому місці, але у підсумку виграли чемпіонат. Хто матиме гарний вигляд у турах десяти після його відновлення, той і виявиться переможцем. Незважаючи на те, що після цих десяти турів особисто ми матимемо матчі з основними конкурентами. У них, як і у нас, розпочнуться ігри в єврокубках, тому втома накопичуватиметься. Дуже багато залежатиме від того, у кого якась лава. Навіть «Зеніт» може ослабнути. З нашим тренером, який дуже добре розуміється на тактиці, ми можемо обіграти пітерську команду.

Про Курбана Бердиєва

У житті Курбан Бекієвич абсолютно інша людина, ніж на телеекрані. Іноді я не впізнаю його, коли бачу, як він дає інтерв'ю. Я не знаю причин, можливо, це його обрана стратегія поведінки. Насправді з ним можна поговорити на майже будь-які теми. Він дуже переймається своїми гравцями. Припустимо, гравець не показує певного рівня. Тоді він питає, що таке – може, гуляєш багато, а спиш мало? До мене він, щоправда, з такими запитаннями ніколи не підходив.

Курбан Бекієвич дуже любить футбол, він віддає себе справі повністю. У цьому його секрет. Відомо, що в нашій країні виділяється, наприклад, п'ять карбованців на будівництво доріг, але вони будуються лише на карбованець. Теж саме, думаю, і з футболом. Але Бердиєв весь час кудись ходить, каже, що зараз дуже багато робиться для нашого клубу. Будується інтернат для дітей, базу зробили супер, стадіон мають намір розширювати. Він уміє чекати. Щоб виростити хорошого футболіста, треба всі умови для нього створити, тренувати цілеспрямовано років сім, і лише потім, коли йому виповниться років вісімнадцять, він вийде на поле і заб'є гол Зеніту або Спартаку. Єдине, Курбан Бекієвич не дуже розуміє футболістів, котрий не всі роблять так, як він хоче.

Про партнерів по команді

У «Рубіні» підібрався чудовий колектив. І Рижиков, і Шаронов, і Семак, і Ребров, який завершив кар'єру, - всі вони просто чудові люди. Вони мають, чому повчитися. Коли я тільки-но прийшов у «Рубін», там теж гарний колектив був, - ну, нормальний. Але згуртованим він став тільки з 2008 року, коли прийшли Ребров, Мілошевич, Семак, Шаронов... Рижиков взагалі золота людина. У нього нещодавно дві доньки народилися, двійнята. Ми з одноклубниками часто збираємось, вечеряємо разом. Спільні вечері запровадив наш капітан. Ми можемо у неформальній обстановці якісь речі обговорити, найчастіше нефутбольні – це дуже гуртує колектив.

Про те, чому залишився в « Рубіні»

Взимку я закінчував контракт, я міг піти з «Рубіна» на правах вільного агента. Але вважав за краще залишитися. «Рубін» - найкращий варіант для мене та для моєї кар'єри. Не з грошей, а з того, чого я можу досягти в цій команді.

До перепідписання контракту я мала одну з найнижчих зарплат у команді, але мене це не дуже сильно коробило. Взимку мені суттєво підняли зарплату. Загалом у нас у Росії, на мою думку, зарплата футболіста не залежить від того, наскільки добре він грає у футбол. Очевидно, це якось пов'язано з діяльністю агентів, не знаю точно. Але мені здається, що це ненормально.

Звісно, ​​зарплата багатьох російських гравців дуже завищена. Хтось отримує просто нечувані суми. Мені здається, народ їхав би грати за кордон охочіше, якби у нас не платили стільки грошей. А так у нас футболістів, які грають за кордоном, можна перерахувати на пальцях однієї руки.

Про Казань

До Казані я приїжджаю, як додому, хоча сам я москвич, виховувався у школі «Торпедо». У Казані мені виділили квартиру, дали машину. Я живу в дуже чистому та красивому районі – для мене це важливо, тому що я люблю гуляти пішки. Можна пройтися магазинами, дійти до торгового центру. Але якихось парків, на кшталт Ботанічного саду чи Крилатських пагорбів, все одно не вистачає. Якщо тільки за місто виїжджати. А так Казань супер. І знаходиться неподалік Москви. Зручно добиратися потягом або літаком.

Про найважливіший м'яч у своїй кар'єрі

Журналісти постійно запитують мене про гол "Барселоні" на "Камп Ноу", і мені, чесно зізнатися, це набридло. Зрозуміло, той гол я забив у Лізі чемпіонів, і він вийшов ефектним і ефективним. Але так само все одно не можна! Багато голів красивих забивають. Але до їхніх авторів не підходять і не кажуть: гей, це ви забили гол, припустимо, «Манчестер Юнайтед»?

Про перспективи грати за збірну

Зіграти за збірну – це не мрія, це результат моєї роботи. Якщо добре працюватиму, то і до збірної покличуть. Як то кажуть, якщо дуже захотіти, можна в космос полетіти. До речі, у дитинстві я хотів бути не космонавтом, а водієм автобуса. Мені подобалося, коли автобуси обганяли тролейбуси. Думав: вау, круто. Ми ведемо 1:0.

Про сім'ю

У нас сім'я є абсолютно звичайною. Багатодітна. Мама з татом раніше працювали на двох-трьох роботах, навіть не уявляю, як їм було тяжко. Нині все, дякувати Богу, нормально, батьки можуть не працювати.

Тато, до речі, навіть працював у футбольному клубі "Москва". Селекціонер. Він знаходив дуже цікавих футболістів, але жодного з них до клубу так і не взяли. Згодом ці футболісти виявлялися гравцями дуже високого рівня, успішно грали в чемпіонаті Росії, але імен я, мабуть, не називатиму. Я зрозумів, що тата взяли на роботу лише тому, що я там граю. Потім він звільнився.

Тато дуже добре розуміється на футболі, бачить гравців. Ми років із п'ять тому з ним грали в одну гру. Він казав: давай запишемо три прізвища з Латинської Америки, подивимося, ким ці футболісти стануть за три роки. Він тоді записав зовсім молодого Агуеро, решти я не пам'ятаю, але троє з чотирьох зараз суперзірки в Європі. Тато - це ще й мій перший тренер, з дитинства він мене ганяв. Я ходив на тренування, потім він мене водив за шкільне подвір'я, там карбував м'яч. У мене ніяк не виходило. А він казав: додому не приходь, доки десять разів не начеканиш. Сам йшов, а я залишався. Начеканиш десять разів, і тільки потім додому підеш, байдуже темно на вулиці чи не темно.

Нині я живу один. Іноді заїжджаю до батьків. Тато робить млинці, мама щось, природно, теж смачне готує. Так я собі сам готую чи їм на базі. Але сніданок завжди готую сам. Можу приготувати практично будь-яку кашу. І каву люблю. Зварю і із задоволенням вип'ю його з якоюсь булочкою.

Про те, як проводити вільний час

Якщо ти сходив у клуб, то потім треба близько двох днів відновлюватися. У деяких, може, здоров'я вистачає і на те, щоби гуляти, і на те, щоб грати. У мене не вистачає. Я або гуляю або граю. Тому я до клубів більше не ходжу. Востаннє там був, ще коли «Опера» не згоріла. Я люблю проводити вечори у якомусь ресторані, у компанії друзів. Раз на тиждень чи дві вечеряємо командою. Але є компанія, з якою я більше спілкуюся, – це Андрюха Горбанець, Женя Баляйкін, Рафа Муравскі, Алан Касаєв. Нещодавно у Андрюхи було весілля. Діма Сичов був діджеєм, усі танцювали. З нього чудовий діджей. Він ставить якусь мелодію, щось на кшталт «Летової ходи», але в обробці. Виглядає все це досить смішно: сидить людина із навушниками, щось там закручує.

Ось у кіно навіть не пам'ятаю, коли востаннє був. Я люблю театр. Без жартів. Люблю зайти до якогось ірландського бару, випити трохи пива, поспілкуватися з друзями. Буває, запрошую друзів додому чи на футбол. Іноді просто збираємося, є всілякі ігри активіті. Граємо, сміємось, добре проводимо час. Тусовки у минулому.

Спокусу будь-де можна знайти. І в Казані, і в Рязані, і в Москві, тим більше. Був час, коли грошей було не так багато. І хотілося саме грошей заробити. Але потім вони з'явилися, і все минуло, слава Богу. Але спокуси були. Добре, мабуть, що я виїхав із Москви. Не знаю, чим усе закінчилося б, якби я залишився.

Про вивчення мов

Зараз я трохи більше заглибився у вивчення іноземних мов. Займаюся з викладачем на дому. Урок триває близько двох годин. Хочу підтягнути англійську і трохи штудую іспанську. Ми дуже багато часу проводимо в Іспанії, і в команді у нас дуже багато футболістів-іспанців. Тож практики буде достатньо. Англійську просто хочеться добити. Я його вивчаю, не знаю вже скільки часу, але все ніяк не вивчу.

Звичайно, я зайнявся мовами, бо рано чи пізно хочу поїхати грати за кордон. Але, гадаю, ще зарано, треба ще пограти у російському чемпіонаті.

Про забобони

Я людина не забобонна. Не вірю ні в які прикмети, і, якщо навіть чорна кішка перебіжить мені дорогу, я цілеспрямовано піду цією вулицею, вкотре переконуючись, що це лише забобони. Коли я ще навіть не грав у «Рубіні», у Казані ходили легенди, що мечеть Кул Шаріф побудована і для того, щоб захищати ворота казанського клубу цілістю та безпекою. Мені здається, це все нісенітниця.

Катерина КИРИЛЬЧОВА, Марія КОМАНДНА

3 15.11.2013 СЕРБІЯ – РОСІЯ – 1:1 н 4 19.11.2013 ПІВДЕННА КОРЕЯ - РОСІЯ - 1:2 н 5 31.03.2015 РОСІЯ - КАЗАХСТАН - 0:0 д ПЕРША ОЛІМП НЕОФІЦ і г і г і г 5 - - - - -

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!