Вправи. Живлення. Дієти. Тренування. Спорт

Молодіжний чемпіонат світу з хокею правила. Збірна Росії обіграла команду швейцарії у матчі молодіжного чм з хокею. Молодіжний чемпіонат світу з хокею: розклад

Збірна Росії з хокею здобула першу перемогу над командою Швейцарії у рамках другого туру групового етапу молодіжного чемпіонату світу. Зустріч завершилася з рахунком 5:2, повідомляє ТАРС.

Після найвдалішого першого матчу турніру збірна Росії зустрічалася з командою Швейцарії, стало відомо сайт. Матч пройшов на другій арені турніру, Місце у воротах зайняв Владислав Сухачов, який у минулій грі з чехами (4:5) замінив Олексія Мельничука під час зустрічі. Валерій Брагін перекроїв низку ланок, так другу трійку нападу склали Герман Рубцов, Артур Каюмов та Артем Манукян.

На початку російські хокеїсти двічі вистояли при грі в меншості, а потім змогли скористатися своїм шансом у більшості. Владислав Сьомін точно покинув синю лінію, закинувши свою другу шайбу на турнірі. Команда Брагіна суворіше діяла в обороні і не дозволяла завдавати багато кидків по своїх воротах. Другий період почався жахливо для росіян, вже на 9-й секунді Марко Міранда зрівняв рахунок після грубої помилки в обороні.

Тут же збірна Росії мала знову грати в меншості, але в черговий раз спецбригади зіграли надійно. Тиск на швейцарську оборону, на 39-й хвилині Клім Костін зміг заштовхати шайбу у ворота та вивести команду вперед. Третій період розпочався також невдало із занедбаною швейцарцями шайби. Потім рятувати команду знову розпочав Артур Каюмов, який зміг розібратися накоротке із суперниками та кинути шайбу у ближній верхній кут. Нервової кінцівки вдалося уникнути після того, як один із швейцарців не зміг вибити шайбу з порожніх воріт. Точку поставив Віталій Абрамовброском у порожні ворота.

Хокей. Молодіжний чемпіонат світу
Росія - Швейцарія - 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
1:0 – Сьомін (Абрамов, Соколов) – 10:21 (5×4)

5 Білорусь U20 2 0 0 0 0 0 2 3-9 0 0,0

Молодіжні чемпіонати світу проходять щорічно з 1977 року, у всіх 40 турнірах взяли участь лише команди Канади, Фінляндії та Швеції. Найчастіше чемпіонами світу ставали хокеїсти Канади — 16 разів, 13 перемог у сумі у збірних СРСР, СНД та Росії.

26 грудня 2017 року стартував Молодіжний Чемпіонат Світу з хокею 2017-2018 (МЧМ) у місті Буффало. Перші матчі вже змогли показати, чи є шанси у російської «молодіжки» на статус чемпіона. Результати виявилися досить суперечливими: один програш та одна перемога.

На груповому етапі всі команди були поділені на дві групи на A та B. У групу А потрапили такі країни: Канада (U – 20), США (U – 20), Фінляндія (U – 20), Словаччина (U – 20), Данія (U – 20). А до групи B увійшли команди таких країн: Швеція (U-20), Росія (U-20), Чехія (U-20), Швейцарія (U-20), Білорусія (U-20). Усі матчі відбуватимуться на стадіоні Нью Ера Філд (New Era Field) та аренах Кібенк Центр (KeyBank Center) та Харбор Центр (HarborCenter).

Молодіжний чемпіонат світу з хокею 2017 результати: стартові матчі

26 та 27 грудня пройшли такі матчі: Білорусь – Швеція – 1:6; Канада – Фінляндія – 6:2, Швейцарія – Білорусь 3:2, та Чехія – Росія – 5:4. Перший матч російської "молодіжки" пройшов досить гладко. Спочатку гра йшла мляво, але у другому періоді з 2:2 рахунок змінився на 4:2, а потім і на 5:2. Але потім у росіян відкрилося друге дихання і вони змогли змінити рахунок на 5:4. Хоча нашій молодіжній збірній і не вийшло виграти цю гру, але вболівальники все одно вважають, що це досить непоганий результат для збірної Росії U – 20, але вони переймаються їхніми наступними матчами.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею 2017 результати: останні матчі

28 грудня були такі матчі: Словаччина – Канада – 0:6, Фінляндія – Данія – 4:1, Росія – Швейцарія – 5:2 – перша перемога молодіжної збірної Росії у МЧМ. Дуже непростий виграш, але дуже приємний усім уболівальникам. У цьому матчі рахунок відкрив Владислав Сьомін на 11-й хвилині гри. Ще за російську команду шайби закинули Клім Костін (39), Артур Каюмов (52), Георгій Іванов (59) та Віталій Абрамов (59). А за молодіжну збірну Швейцарії шайби закинули Марко Міранда (21) та Кен Єгер (43).

Сьогодні 29 грудня, п'ятниця, завершилося два матчі: Швеція – Чехія – 3:1 та США – Словаччина – 2:3.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею 2017 результати: розклад найближчих матчів

Вже сьогодні, 29 грудня, о 20:00 пройде гра Білорусь – Росія, а о 23:00 буде матч Канада – США. 30 грудня: 20:00 Чехія – Білорусь, 22:00 Швеція – Швейцарія. А закінчиться 2017 такими матчами: 00:00 Фінляндія - Словаччина, 04:00 Данія - Канада, 20:00 Швейцарія - Чехія. Вже першого дня наступного року — 1 січня, тобто понеділок: 00:00 США - Фінляндія, 02:00 Словаччина - Данія, 04:00 Росія - Швеція.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею 2018 року стартує 26 грудня 2017 року, а завершиться 5 січня 2018 року. Черговий розіграш турніру, як і минулого разу, відбудеться на території Північної Америки – в американському місті Буффало. На першість приїдуть провідні хокейні команди. Глядачі побачать збірні Канади, Швеції, Чехії, Фінляндії, США – лише 10 національних колективів. Але лише одному з них підкориться трофей 42 видання чемпіонату.

Де і коли пройде молодіжний чемпіонат світу з хокею 2018

Глядачі побачать спортивне дійство з 26 грудня 2017 року до 5 січня наступного року. Хокеїсти зберуться в американському місті Буффало. До їхніх послуг будуть три сучасні спорткомплекси: «Нью Ера Філд», «Кібенк-центр» та «Харбор-центр».

«Харбор-центр»

Багатопрофільний комплекс, який широко використовується для проведення виставок та концертів. Місткість дуже низька - 1800. Здається, що організатори серйозно подумають над тим, як збільшити кількість посадкових місць.

«Кібенк-центр»

Домашня арена місцевої хокейної дружини Баффало Сейбрз, розрахована на 19 000 глядачів. У стінах СК відбудуться обидва півфінальні матчі та фінал ЧС.

«Нью Ера Філд»

Величезний футбольний стадіон просто неба, на трибунах якого здатні вміститися понад 71 000 уболівальників. Але глядачам не варто перейматися. Організатори зовсім не мають наміру морозити їх весь турнір. На льоду «Нью Ера Філд» пройде лише один матч. Але який – США vs Канада! Гра відбудеться у рамках групового етапу.

• 5 січня: фінал та поєдинок за бронзу.

Окремо варто сказати про втішний раунд. Це триматчева серія ігор, яка проводиться до двох перемог. У ній зустрічаються два найгірші учасники груп. Переможець протистояння отримує можливість залишитися у вищому дивізіоні, а той, хто програв, вилітає в лігу на рівень нижче.

Команди Ice Hockey U20 World Championship 2018

На «хокейний мундіаль» приїдуть 10 льодових дружин, укомплектованих гравцями не старше 20 років. Організаторами турніру вони вже поділені на два квінтети.

Група А:

• Канада;
  • Данія;
  • Словаччина;
  • Фінляндія.

По одному матчу відбудуться у СК «Нью Ера Філд» та «Харбор-центр», а решта – у «Кібенк-Центрі».

Група В:

• Росія;
  • Швеція;
  • Чехія;
  • Швейцарія;
  • Білорусь.

Хокейні зустрічі відбудуться на льоду «Кібенк-центру» та «Харбор-центру».

Збірна Росії на молодіжній першості світу з хокею 2018

Наша «молода поросля» знову спробує здобути золоті медалі змагання. Розклад ігор збірної Росії у груповому раунді ЧС:

• 26 грудня 2017: Росія - Чехія;
  • 28 грудня: Росія - Швейцарія;
  • 29 грудня: Росія - Білорусія;
  • 31 грудня: Росія - Швеція

Група рівна. Важко уявити, що вітчизняна дружина не зможе пробитися до плей-офф. Головними противниками за перше місце в квінтеті, швидше за все, стануть шведи та чехи.

Фінал ЧС-2018 з хокею серед молодіжних команд

Важко спрогнозувати, хто відбереться до фіналу. Але якщо звернутися до статистики останніх років, то список потенційних учасників має такий вигляд: Росія, Канада, США, Фінляндія та Швеція.

Канада

16-кратні тріумфатори змагання. Особливо багато золота наштампували «Кленове листя» в середині 90-х та 2000-х років. Можна не сумніватися – канадці спробують довести кількість своїх перемог до 17-ти!

Росія

Вітчизняна дружина може похвалитися 13 нагородами вищої проби, 4 з яких вона виборола в сучасний період. Востаннє золото нашим хлопцям підкорилося у 2011 році. З того часу підопічні Валерія Брагіна були дуже близькими до успіху. Але поки що їм вдається брати тільки срібло та бронзу.

Фінляндія

Збірна Суомі була найкращою 4 рази. Останнє золото дісталося їм у 2016 році. Примітно, що вже у наступному виданні фіни мало не вилетіли з елітного дивізіону. Загалом не знаєш, що чекати від цих дивних фінських хлопців…

Швеція

Скандинави лише 2 рази брали трофей ЧС. Не дуже багато для такої серйозної хокейної країни. Але «Тре Крунур» має шанс виправитися!

Турнір відбудеться у американському місті. Тому можна не сумніватися, що збірна США – переможниця ЧС-2017 – рватиме і метатиме, яку підтримують рідні трибуни!

42-й чемпіонат світу буде особливо примітний для збірної Росії та її головного тренера Валерія Брагіна, молодіжний етап кар'єри якого розпочався із «золотого» турніру у 2011 році.

Той чемпіонат проходив якраз у Баффало, тож напевно Брагін був задоволений тим, що це місто виграло найжорстокішу конкуренцію за право проведення турніру у Піттсбурга, Сент-Луїса та Чикаго.

Саме той МЧМ-2011 змінив статус турніру в очах російських уболівальників. З малозрозумілого і цікавого масовому глядачеві змагання молодіжні чемпіонати світу перейшли у статус незмінного новорічного атрибуту росіян, хоча б хоч трохи цікавляться хокеєм.

Власне, можна навіть точно сказати, коли і чому ця зміна свідомості сталася.

5 січня 2011 року Росія у фіналі переграла Канаду, реваншувавшись за поразку в групі.

Якщо у першому матчі турніру (3:6) росіяни начисто програли «кленовому листю» третій період, до якого команди підійшли за рахунку 3:3, то у фіналі підопічні Брагіна поступалися перед заключною 20-хвилинкою з рахунком 0:3, але змогли провести неймовірні п'ять шайб поспіль та вирвали золото.

Той матч був офіційно визнаний Міжнародною хокейною федерацією (ІІХФ) найкращим в історії молодіжних чемпіонатів світу.

Чудеса за розкладом

Але головною причиною, чому молодіжний хокей отримав в очах уболівальників той статус, на який заслуговував, є навіть не золото Баффало-2011.

Хокей на рівні молодіжних збірних та команди Брагіна не залишають байдужими. Це свято гри, щирості, майстерності, емоцій, характеру та патріотизму у найкращому значенні цього слова.

Крім того, збірна саме під керівництвом Брагіна має одну особливість: вона завжди грає до кінця, не опускаючи рук у будь-якій ситуації, завдяки чому фантастично часто творить дива.

Сам Брагін за роки роботи з молодіжною збірною Росії отримав почесне прізвисько Валерій Камбекович.

Брагін справді вміє працювати з молодими хокеїстами, розуміє їхню психологію і з року в рік знаходить правильний шлях до їхніх сердець.

Ще в 2004 році фахівець очолював збірну Росії на юніорському чемпіонаті світу і там виграв золото з командою, де виступали Олександр Радулов, та .

Вже тоді у фінальному матчі проти США росіяни змогли перемогти (3:2) після програного із мінімальним рахунком першого ігрового відрізку.

На потік камбеки команди Брагіна поставили вже на молодіжному рівні. У 2011 році фінальний матч з Канадою був вінцем чудес від російської збірної, а до нього були чвертьфінальна перемога над Фінляндією в овертаймі (4:3 ОТ), коли на початку 56-ї хвилини Росія поступалася з рахунком 1:3 і півфінал проти Швеції. , виграний з буллітів (4:3 Б).

У тому матчі збірна Росії вела у дві шайби, проте дозволила супернику не тільки відігратися, а й вийти вперед, причому на 57-й хвилині, і все одно врятувалася і вийшла у фінал проти Канади.

Наступного року росіяни відігралися у чвертьфіналі проти Чехії (2:1 ОТ), але у фіналі трималися проти Швеції на плечах голкіпера, який відбив перші 57 кидків по своїх воротах, але все ж таки пропустив 58-й в овертаймі від Мікі Зібанежада. Росіяни змогли наскрести лише 17 кидків по шведських воротах.

Після цього Брагін подав у відставку і на два роки головну молодіжну команду країни очолив .

Незважаючи на те, що при ньому двічі були виграні бронзові медалі, згадувати цей період не дуже хочеться: у російській команді чомусь на обох турнірах був дуже дивний підбір гравців, коли одна-дві ланки були явно слабші за інших, і вигравалися нагороди фактично на плечах лідерів збірної

Хоча в обох випадках російській команді не вистачало трохи в півфіналах проти Швеції, а в «бронзових» матчах двічі було переграно Канаду, повернення Брагіна до молодіжки в 2015 році було сприйнято як щастя.

Поки що другий наступ фахівця не виходить золотим. У 2015 і 2016 році збірна під його керівництвом брала срібні нагороди, а минулого року залишилася лише з бронзою, але дуже образливою.

Натомість на цих турнірах Брагін підтвердив свою репутацію. У 2015 році у фіналі з Канадою для камбека не вистачило зовсім трохи - Росія безнадійно поступалася з рахунком 1:5 протягом третього періоду, але закинула три шайби поспіль і ледь не врятувала зустріч.

Ну, а 40-й МЧМ пройшов під знаком «повернень» російської молодіжки. На груповій стадії було здобуто вольові перемоги над Чехією (2:1 Б) та Фінляндією (6:4), але то були лише квіточки.

У плей-офф Росія тричі рятувалася, причому двічі на останній хвилині, змінюючи голкіпера на шостого польового гравця. Так було у чвертьфіналі проти Данії (4:3 ОТ), у півфіналі з американцями (2:1) росіяни перевернули гру у другому відрізку, а у фіналі проти Фінляндії Росія секунду не стояла у меншості на 58-й хвилині, змогла перевести зустріч у овертайм голом за шість секунд до сирени, але у додатковому відрізку пропустила від .

Аномалія-2017

Молодіжний чемпіонат світу 2017 року вийшов дивним із багатьох причин. По-перше, вперше в історії цього турніру чинний чемпіон потрапив не до плей-офф, а до стикового раунду за виживання в еліті.

Збірна Фінляндії примудрилася втратити шанси залишити останнє місце в групі зі Швецією, Данією, Чехією та Швейцарією ще до останнього туру, а потім не без проблем виграла серію за виживання у Латвії (2:1, 4:1).

Проти Росії зіграло нововведення турніру. У МЧМ у Монреалі і Торонто вперше діяло правило, за якого в плей-офф серія булітів складається спочатку не з трьох, а з п'яти спроб.

Російські хокеїсти цього чомусь не знали, і у врятованому у третьому періоді – ну а як же? - півфіналі проти США, після відбитого третього американського булліта поїхали радіти.

Виявилося, зарано - арбітри повернули команди на лід, і американці реалізували дві наступні спроби, росіяни забили лише одну, і в додаткових булітах удача супроводжувала саме «зоряно-смугастим».

Суперсклад Росії

На нинішній світовий форум команда Брагіна вирушає у дуже потужному та перспективному складі. Форвард Андрій Свічніков претендує на те, щоб улітку 2018 року бути обраним на драфті НХЛ під першим номером.

Граючий у Канаді за «Вікторіанвілль» став минулого сезону другим в історії (після) найкращим бомбардиром юніорської ліги Квебеку (QMJHL).

Граючий уже в АХЛ за фарм-клуб «Сент-Луїса» «Сан-Антоніо» є дуже перспективним нападником, якому пророкують чудове майбутнє в НХЛ.

Нарешті, Росія має шикарну трійку з фарм-клубу СКА «СКА-1946» Алтибармакян - Полодян - Мальцев. Ці хлопці повинні обов'язково заявити про себе у Баффало. У недавній Суперсерії зі збірними юніорських ліг Канади вони виглядали чудово.

Ну і, звичайно ж, у команді Брагіна немає хокеїстів, чий виклик до молодіжної збірної був би дивним, чого не уникли молодіжки 2013 та 2014 років.

Склад збірної Росії на МЧМ-2017:

воротарі:(«СКА-Нева»), («Су Фаллз», USHL), («Челмет»);

захисники:(ЦСКА), ("Челмет"), ("Свіфт Каррент", WHL), ("Динамо" Москва), ("Толпар"), ("СКА-Нева"), ("Гельф Сторм", OHL), ( "СКА-Нева");

нападники:(«Садбері», OHL), («Авангард»), Віталій Абрамов («Вікторіявілль», QMJHL), («Локомотив»), («СКА-Нева»), Андрій Свічников («Беррі Колтс», OHL), ( "СКА-Нева"), ("Акаді-Батерст", QMJHL), Марсель Шолохов ("Челмет"), Клім Костін ("Сан-Антоніо", АХЛ), ("СКА-Нева"), ("Локомотив") .

Іноземні сузір'я

Хоча цього року збірна Росії буде одним із головних фаворитів МЧМ, блискучих молодих гравців вистачає й у складах інших збірних.

Традиційно потужну команду привезла до Америки Швеція, чия хокейна система підготовки юніорів працює як справжній конвеєр.

Виділити у «Три крунури» варто, мабуть, двох хокеїстів. 18-річний захисник вже грає в елітному дивізіоні Швеції за «Фрелунду», набрав у цьому чемпіонаті 11 (5+6) очок і є головним конкурентом за перший номер драфта-2018.

Але головна зірка шведів - це таки 19-річний форвард Еліас Петтерсон, який просто підриває шведську лігу у складі «Векше».

До молодіжної збірної нападник вирушив у статусі найкращого бомбардира ліги! У свій перший сезон він вже набрав за 26 матчів фантастичні 35 (11+24) очок!

1,35 бала за гру у шведській лізі не набирав ще жоден хокеїст у багатій історії хокею країни.

Можна сказати, що «Ванкувер Кенакс», який вибрав його під п'ятим номером на торішньому драфті, зірвав справжній куш. Петтерсон має стати у «косаток» гідним спадкоємцем і братів Седінов, які у свій перший рік у дорослому хокеї йшли з результатом приблизно один бал за гру і досі були найкращими в історії SHL.

У фінів виділимо центрфорварда Расмуса Купарі, який у свої 17 років не лише виступає в елітному дивізіоні чемпіонату країни за «Кярпят», а й є наймолодшим у складі Суомі, а також лівого вінгера «Йокерита» Елі Толванена, який у дебютному матчі у КХЛ оформив хет-три, а зараз має 32 (17+15) очки у 39 матчах регулярного чемпіонату.

Дуже досвідчена цього року команда в американців, яка до того ж традиційно зіграна, оскільки більшість її гравців пройшли через команду системи підготовки юніорів США USNTDP.

При цьому лідер "зірково-смугастих" 19-річний проспект "Нью-Йорк Айлендерс" Кіфер Беллоуз встиг після цієї "кузні талантів" пограти минулого сезону за Бостонський коледж, а цього року грає у Західній хокейній лізі (WHL) у Канаді за "Портленд" і набрав там 40 (19+21) очко у 31 матчі.

Канадський суперник Беллоуза по WHL захисник Кайл Клег, який є проспектом «Лос-Анджелес Кінгз», шанувальником гри і, мабуть, спадкоємцем – лідер збірної «кленового листя».

На рахунку 19-річного Клега цього сезону неймовірні для захисника 47 (10+37) очок у 28 матчах Західної хокейної ліги!

Увага варто звернути також на капітана команди Ділана Дьюба, який задрафтував «Калгарі Флеймз» і набрав у WHL цього сезону за «Келоуну» 39 (18+21) очок у 27 іграх, а також на ще двох нападників.

Алекс Форментон та Роберт Томас є єдиними 18-річними гравцями, які зуміли пробитися до складу збірної Канади на цей МЧМ.

Вони є одноклубниками з Лондона в Хокейній лізі Онтаріо (OHL), при цьому Форментон встиг на старті сезону, перш ніж повернутися в юніорський хокей, провести дебютний матч у НХЛ за Оттава Сенаторз. На рахунку Томаса, нападаючого системи «Сент-Луїс Блюз», 46 (20+26) балів у 27 іграх OHL у поточному регулярному чемпіонаті.

Зручний розклад

Незважаючи на те, що цьогорічний турнір проходить за океаном, розклад матчів для російських уболівальників досить зручний.

Це пов'язано з тим, що наша команда потрапила до групи В, де немає Канади, ані США, яким і дістанеться місцевий прайм-тайм, що для жителів центральної частини Росії означає глибоку ніч.

Збірна Брагіна розпочне турнір 26 грудня матчем з Чехією о 20.00 мск, зі Швейцарією вона зіграє 28-го о 22.00 мск, гра з Білорусією почнеться рівно через добу, і лише заключний матч групового етапу проти Швеції відбудеться 1 січня о 4.00 мск. статусу.

Втім, для росіян, які до того святкуватимуть Новий рік, це, можливо, навіть краще.

У групі А, де представлені Канада, США, Фінляндія, Данія та Швейцарія, північноамериканське дербі пройде вперше в історії МЧМ просто неба на стадіоні для американського футболу «Нью-Ера Філд», що вміщає майже 72 тисячі глядачів.

Щодо плей-офф, то ігри на виліт відбудуться вже у 2018 році і майже всі вони відбудуться на домашньому стадіоні клубу НХЛ «Баффало Сейбрз» «Кікбенк Арені», що вміщує майже 20 тисяч уболівальників.

Ознайомитись з іншими новинами, матеріалами та статистикою ви можете на збірній Росії з хокею, а також у групах відділу спорту у соціальних мережах

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!