Вправи. Живлення. Дієти. Тренування. Спорт

Красиві моменти у чм з футболу. Найяскравіші моменти азербайджанців на чемпіонаті світу з футболу в Росії (відео, фото)

Дієго Марадона так вогненно вболівав за Аргентину, що після закінчення матчу його під лікотки відвели зі стадіону.

14 червня в Росії розпочався чемпіонат світу з футболу. Найсильніші командипланети борються за звання найкращої. Країні-господарці вдалося відповідально підійти до організації турніру, і поки що жодних серйозних подій не було.

Незважаючи на те, що поки що навіть не завершився груповий етап, у нас вже є безліч історій, які запам'ятаються не менше, ніж майбутній фінал чемпіонату. Цей футбольний турнір і так є одним із найяскравіших в історії, а наші 10 історій стануть його «гольовими моментами».

Мексиканські фанати

17 червня у першому турі збірна Мексики сенсаційно обіграла чинного чемпіона світу - збірну Німеччини. На 35-й хвилині зумів відзначитись юний вундеркінд Ірвінг Лосано. Радість фанатів була настільки великою, що навіть спровокувала невеликий землетрус у Мехіко.

«Землетрус, зафіксований у Мехіко, мав штучну природу. Можливо, через масові стрибки під час голу збірної Мексики на мундіалі. Як мінімум два датчики в місті відзначили його об 11 годині 32 хвилини»,- йдеться у повідомленні мексиканських сейсмологів.

Найкрасивіша вболівальниця

Наталю Немчинову вже після перших матчів офіційно визнали самою гарною вболівальницею. Цього титулу вона удостоювалася і на Євро-2016, але саме домашній чемпіонатприніс їй небувалу славу.

На жаль, одразу ж виник скандал. Стверджують, що дівчина нібито є актрисою фільмів для дорослих, а тому Перший канал вилучив із сайту її фотографії. Сама ж Наталя все заперечує та звалює всю провину на свого колишнього хлопця, який таким чином мститься їй.

Хорвати у ямі

Смішний випадок стався в Нижньому Новгороді. Хорватські вболівальники, прогулюючись містом, виявили величезну яму на дорозі. Очевидно, це настільки вразило молодих людей, що вони негайно сфотографувалися в ній. Пізніше схоже фото зробили і фанати збірної Аргентини.

22 червня компанія «Теплоенерго» заявила, що її співробітники своєчасно відреагували на проблему, і яма вже заасфальтована. Причин її появи не називають.

Дієго Марадона

26 червня аргентинці грали найважливіший матчпроти збірної Нігерії, у разі поразки чи нічиєї команда вилітала з турніру. Тому градус емоцій зашкалював у всіх, особливо у легенди світового футболу Дієго Марадони. Камера постійно вихоплювала моменти з шаленим аргентинцем.

Після вирішального гола Дієго розійшовся настільки, що знадобилася медична допомога. Сам Марадона пізніше розповів, що йому просто погано стало і закружляла голова. Тож новини про його негайну госпіталізацію виявилися фейком.

Прибирання сміття

А ось чим шокували наших людей іноземні фанати, то це прибиранням трибун. Після матчів уболівальники з Японії та Сенегалу прибрали сміття після себе, і це після історичних перемогїхніх команд над Польщею та Колумбією!

Але тут зовсім не в перемозі над серйозним противником. Фанати збірної Панами після нищівної поразки від англійців також залишилися на стадіоні та прибрали за собою все сміття.

Смерть коментатора

Перша з 1994 року перемога збірної Саудівської Аравії була затьмарена. раптовою смертюєгипетського коментатора Абдула Рахіма Мохаммеда На 95-й хвилині матчу, коли саудити забили переможний гол, чоловік відчув себе погано і знепритомнів. За півгодини він помер від зупинки серця.

Сліпий фанат

Інтернет підірвав ролик із Бразилії. Двоє чоловіків пояснюють своєму глухому та сліпому другу те, що відбувається на полі під час матчу Бразилія - ​​Коста-Ріка. За допомогою макета футбольного поляі жестів вони зуміли пояснити, що Коутіньо нарешті відкрив рахунок. Це щось нереальне.

Картонний фанат

П'ятеро друзів із Мексики давно планували поїздку на ЧС-2018, навіть купили та переобладнали старий шкільний автобус. Але в останній моментдружина Хав'єра не відпустила його до Росії. Тоді його друзі взяли картонний макет чоловіка у повне зростання, а фотографії у ньому швидко облетіли весь світ.

Історія стала настільки популярною, що Хав'єр таки приїхав, дружина змилостивилася над ним. Чоловік примудрився відразу ж загубитися в Єкатеринбурзі, але завдяки своїй популярності миттєво впізнали і врятували.

Вболівальниці з Ірану

Після Іранської революції жінкам у країні заборонили відвідувати спортивні заходи, і це тривало близько 40 років, аж до 20 червня 2018 року. Як на стадіон у Казані, де зустрічалися збірні Ірану та Іспанії, так і на стадіон у Тегерані, де цей матч транслювався, пустили жінок.

Найбільший резонанс викликав знімок іранської дівчини у Казані. Користувачі звернули увагу на те, наскільки велика різниця між нею та її фото на паспорті вболівальника.

Тренування збірної Англії

Насправді це було не тренування. Після перемоги у дебютному матчі проти Тунісу керівництво збірної надало гравцям вихідний, який ті із задоволенням провели у басейні, ганяючи на надувних єдинорогах.

Багато історії ми оминули просто тому, що розповісти про все і відразу дуже складно. Адже ще навіть не середина турніру! Страшно навіть уявити, що на нас чекає попереду, адже чим ближче до фіналу, тим напруженішою буде атмосфера.

Правовласник ілюстрації

Сльози радості від перемог та смуток від поразок, невдачі фаворитів та успіхи аутсайдерів, симуляції та подвиги, яскраві фарби, зірки та трохи політики: зібрали фотогалерею про найголовніше, чим запам'ятався годемпіонат світу з футболу в Росії.

ЧС почав дивувати вже на самому початку: насамперед вильотом з турніру основних фаворитів.

На фото зображений один із самих красивих голівцього чемпіонату: Тоні Кроос на останніх секундах матчу забиває зі штрафного Швеції, і Німеччина перемагає у найважчому матчі. На цьому, проте, подвиги чемпіонів світу-2014 закінчуються: " німецька машина" наступному матчіз тріском програє Південній Кореїі, зайнявши останнє місцеу групі, що вирушає додому.

Правовласник ілюстрації Stuart Franklin - FIFA/Getty

Дещо краще виявилася доля двох зірок світового футболу - Кріштіану Роналду та Ліонеля Мессі - та їх команд: Португалія та Аргентина вилетіли з турніру в один день - на стадії 1/8 фіналу.

Правовласник ілюстрації Sven Simon - Imago/TASS Правовласник ілюстрації Michael Regan - FIFA/Getty

Збірна Бразилії протрималася довше, але запам'яталася не цим, а нескінченними "пірками" Неймара. Підраховано, що він провів на газоні загалом 13 хвилин та 50 секунд.

Правовласник ілюстрації Diego Azubel/TASS

Тепер давайте про хороше. Наприклад, про несподівані успіхи збірної Росії. Команда вважалася одним із аутсайдерів мундіалю, а в результаті вперше у своїй історії дійшла до чвертьфіналу ЧС. Росіяни спочатку без особливої ​​працівийшли з групи, а у першому матчі плей-офф сенсаційно перемогли збірну Іспанії. На фото: блискучий сейв Ігоря Акінфєєва у серії післяматчевих пенальті.

Правовласник ілюстрації David Ramos - FIFA/Getty

Ще одна команда, яка зробила більше, ніж від неї очікували, - збірна Англії. Гарет Саутгейт вивів команду до півфіналу вперше за чверть століття і одразу став національним героєм та взірцем для наслідування: уболівальники почали масово скуповувати жилетки – англійського тренера.

Правовласник ілюстрації VI-Images/Getty

До речі, про вболівальників. На ЧС до Росії приїхало понад 2 мільйони людей, і така кількість іноземних туристів сама по собі стала яскравим видовищем.

У Москві фанатам особливо сподобалася прилегла до Червоної Площі Микільська вулиця.

Правовласник ілюстрації Alexander Ryumin/Getty

А ще були японські вболівальники, які запам'яталися тим, що забиралися за собою після гри.

Правовласник ілюстрації Matthew Ashton - AMA/Getty

Щоправда, такими організованими були далеко не всі. Поведінка аргентинця Дієго Марадони на трибунах грає самого Мессі.

ЧС-2018 став першим великим футбольним турніром, де застосовувалися відеоповтори Коли систему тільки впроваджували, висловлювалися побоювання, що вона може негативно позначитися на динаміці гри, але схоже, вийшло навпаки: перегляд відеоповтору виявився досить захоплюючим, часом драматичним процесом.

Правовласник ілюстрації Adam Pretty - FIFA/Getty

Як відомо, цьогорічним чемпіоном світу стала збірна Франції, але хорватів все одно вважають героями турніру: вони вперше у своїй історії вийшли у фінал чемпіонату світу. Причому три матчі поспіль, включаючи півфінал із Англією, хорватській команді доводилося грати в овертаймі.

На фото: радісні хорвати після перемоги над англійцями у пориві почуттів падають на фотографа Юрія Кортеза.

Правовласник ілюстрації Carl Recine/Reuters

Не обійшлося на ЧС і без політики. У середині фінального матчу, що проходив у московських "Лужниках", на поле вибігли учасники панк-групи Pussy Riot, одягнені у поліцейську форму. Арт-група заявила, що акція називалася "Міліціонер вступає у гру". Так вони вимагають звільнити політв'язнів, припинити кримінальні справи, пов'язані з репостамами в соцмережах, арешти на мітингах, а також поновити політичну конкуренцію.

Правовласник ілюстрації Ian MacNicol/Getty

І вишенька на десерт: фотографія, яка, як нам здається, не потребує коментарів.

Правовласник ілюстрації Anton Vaganov/Reuters

Перший матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу в Росії вийшов одним із найдраматичніших в історії мундіалей. У Казані зустрічалися збірні Аргентини та Франції.

На 13-й хвилині рахунок відкрив форвард «триколірних», який реалізував пенальті. Аргентинці зуміли відповісти точним пострілом за дев'ятку від Анхеля Ді Марії.

У другому таймі команди взялися за справу та забили чотири м'ячі за 20 хвилин. Південноамериканці вийшли вперед завдяки голу. Однак європейці поховали надії Ліонеля на золото ЧС трьома. точними постріламипоспіль.

Чудова гра Каспера Шмейхеля

Суперник збірної Росії визначався у протистоянні Данії та Хорватії. Команди грали на полі 120 хвилин, але м'ячі забивали лише у перші чотири.

Матіас Занка Йоргенсен вивів «вікінгів» уперед уже на першій хвилині зустрічі. «Шашкові» відігралися через кілька атак. Рахунок зрівняв.

Протягом основного та додаткового часу хорвати мали явно більше підходів до воріт суперника, але щоразу шлях м'ячу до сітки перегороджував голкіпер «Лестера» Каспер — син знаменитого воротаряПетера.

Головний порятунок Каспер здійснив на 116-й хвилині, спіймавши м'яч у руки після удару з пенальті від лідера суперника.

Петер, який спостерігав за грою з трибуни, був у нестямі від щастя.

Однак у післяматчевих пенальті удача все ж таки супроводжувала хорватам. Проте Шмейхель був визнаний найкращим воротаремусіх матчів 1/8 фіналу.

Камбек Бельгії

У середині другого тайму бельгійці програвали японцям із рахунком 0:2. Уявити це до початку начебто найпередбачуванішого матчу 1/8 фіналу було складно.

Проте точні удари «самураїв» Генкі Харагуті та Такасі Інуї вивели вперед завідомого аутсайдера.

Допоміг «червоним дияволам» повернутися в гру гол-фантом. Важко зрозуміти, бив гравець по воротах чи робив передачу, але м'яч по неймовірній траєкторії опустився у ворота суперника. Ще через п'ять хвилин бельгійці зрівняли рахунок після точного ударуМаруана Феллайні.

Здавалося, що додаткового часу не уникнути, але лідер зумів обійтися без двох таймів по 15 хвилин. Бельгійці забили третій м'яч чи не на останній секунді. Швидку контратаку завершив голом. 3:2 - світ побачив один із найдраматичніших матчів чемпіонату світу.

Порятунок Колумбії та перемога Англії за пенальті

Одне з найінтригуючіших протистоянь 1/8 фіналу виявилося не дуже цікавим з погляду ходу матчу, проте розв'язка була драматичною.

Англія спокійно вийшла вперед на початку другого тайму після того, як реалізував пенальті. Після пропущеного м'яча суперник поступово додавав та прагнув врятувати гру.

Спочатку найпотужнішим удароміз 25 метрів ледь не вразив дев'ятку воріт суперника — перевів м'яч на кутовий. Вже в наступній атаці колумбійці все ж таки врятувалися — Йєррі Міна забив після подачі зі стандарту.

Після закінчення безгольових екстра-таймів настала серія пенальті, де Англії зазвичай не щастить.

Але цього разу завдяки блискучому сейву Пікфорда родоначальники футболу вперше у своїй історії зуміли перемогти у футбольній лотереї на ЧС. Попередні три завершувалися успіхами суперників.

Ознайомитися з іншими новинами, матеріалами та статистикою ви можете на сторінці, а також у групах відділу спорту соціальних мережах

Після місяця справжнього футбольного божевілля Чемпіонат світу з футболу ФІФА 2014 року нарешті завершився. Німці, найімовірніше, досі святкують свій тріумф, тоді як господарі чемпіонату відновлюються після історичного приниження, яке вони зазнали у півфіналі. Проте більшість гравців та фанатів повернулися додому і готуються до наступного сезону. Чемпіонат світу з футболу 2014 року був незабутнім з багатьох причин, і перед вами 25 фактів, які залишаться в пам'яті багатьох уболівальників.

25. Супер швидкий голамериканців проти Гани

Демпсі (Dempsey) знадобилося лише 32 секунди, щоб забити перший гол проти Гани. Це був найшвидше забитий м'яч турніру і один із найшвидших за всю історію чемпіонатів світу.

24. Хет-трикі (Hattricks)

Усього два футболісти змогли забити по 3 голи в одному матчі. Нападник Швейцарії, Шакірі (Shaqiri), забив три м'ячі Гондурасу, а найкращий бомбардирзбірної Німеччини Мюллер (Muller) зробив хет-трик у матчі з Португалією.

23. Гігантська комаха на руці Родрігеса

Колумбійський форвард став найкращим бомбардиром чемпіонату світу. Однак він залучив ще більше увагидо себе після того, як гігантський коник приземлився на його руку після того, як він забив пенальті у ворота Бразилії.

22. Гол Давіда Луїса (David Luiz) у ворота Колумбії.

Епічний гол зі штрафного, з дистанції в 32 метри, став одним із найпрекрасніших голів чемпіонату світу.

21. Мессі (Messi) проти Неймара (Neymar)

Це були гравці, за якими всі стежили на турнірі – одноклубники у Барселоні, але затяті суперники на чемпіонаті світу. Вони обидва задовольнили очікування вболівальників та призводили свої команди до перемог. Обидва забили по 4 голи. Однак такого бажаного прямого зіткнення цих двох супер-зірок футболу так і не сталося.

20. Бразильський уболівальник помер від серцевого нападу

69-річний уболівальник із Бразилії помер від серцевого нападу під час перегляду серії пенальті між збірними Бразилії та Чилі. Принаймні цього разу ніхто не скоїв самогубство, як це сталося у 1950 році після того, як Бразилія програла Уругваю у фіналі.

19. Матч відкриття, що викликав безліч суперечок

На кінець першого матчу турніру між Бразилією та Хорватією великий впливнадали японські судді. Суддя присудив Бразилії дуже спірний пенальті, а згодом скасував абсолютно звичайний гол хорватів.

18. Травма англійського фізіотерапевта

Під час святкування голу, який зрівняв рахунок з Італією, популярний фізіотерапевт Англії Гері Льюїн (Gary Lewin) настав на пляшку води і зламав кісточку. Досить символічно з огляду на невдалий виступ Англії на чемпіонаті.

17. Гол животом Демпсі

Американський нападник Клінт Демпсі (Clint Dempsey) забив на 81-й хвилині матчу гол у ворота Португалії, чим вивів свою команду вперед, зробивши рахунок 2:1. Нічого незвичайного, крім того, що цей гол він забив своїм животом.

16. Падіння Бразилії

Хазяї турніру вважалися спочатку фаворитами на перемогу в чемпіонаті світу. Їхній виступ, однак, був далекий від очікувань бразильських уболівальників. Повний провал стався у півфіналі проти Німеччини. Бразилія програла 1:7 і їхня мрія про золото була безжально розірвана на шматки.

15. Виховані японські вболівальники

Футбольні вболівальники не мають гарну репутацію за свою поведінку. Вболівальники збірної Японії, однак, стали чудовим прикладом для інших, коли почали прибирати стадіон після матчів за участю їхньої команди. Так тримати, хлопці.

14. Зіткнення Суніга і Неймара

Захисник Колумбії Суніга (Zuniga) вдарив Неймара настільки сильно, що зламав йому хребець. В результаті цього Неймар, найкращий гравецьта бомбардир збірної Бразилії, вибув з гри. Це, можливо, стало однією з причин того, чому Бразилія стала настільки беззубою у наступних матчах.

13. Півфінал, який побив рекорди

Без Сілви (Silva) і Неймара Бразилія розпочала півфінал проти Німеччини як аутсайдер, але вони все ж сподівалися виконати свою золоту мрію. Натомість вони, судячи з усього, забули, як грати у футбол, оскільки Німеччина фактично розірвала їх на шматки, забивши 7 голів у ворота Сезара. Це був найбільший розрив у рахунку у півфіналі за історію чемпіонатів світу.

12. Захоплюючий дух гол, забитий головою Ван Персі (Van Persie)

Його гол проти Іспанії у груповому етапі був одним із найпрекрасніших голів турніру. Він буквально став Летючим Голландцем (Flying Dutchman).

11. Німці

Німці не залишили жодного сумніву в тому, що їхня команда була кращою. Вони з легкістю пройшли груповий етап, здобули гору над Алжиром в одній восьмій, виграли в матчі з Францією в одній четвертій, розгромили Бразилію в півфіналі і в результаті стали чемпіонами світу (вчетверте) після приголомшливої ​​перемоги у додатковий часпроти Аргентини. Це був по-справжньому їхній турнір.

10. Святкування голу Колумбії

Кожен гравець святкує голи по-різному, але Колумбія цього разу відзначилася. Після того, як вони забили гол, вся їхня команда почала танцювати.

9. Блискуча заміна воротаря Нідерландів

За 60 секунд до закінчення 120 хвилин без голів тренер Нідерландів, ван Гал (Van Gaal) вирішив змінити свого воротаря, замінивши Яспера Сіллессена (Jasper Cillessen) на Крула (Krul). Це незвичайне рішення стало спритним ходом тренера, оскільки Крул відбив 2 пенальті та провів свою команду до півфіналу.

8. Соціальні мережі

Бразильський чемпіонат світу також став кульмінаційною точкою у соціальних мережах. Матч Німеччини проти Бразилії став спортивною подієюз самим великою кількістюТвітів за всю історію Твіттера. Користувачі Твіттера надіслали понад 35 мільйонів твітів під час матчу.

7. Новий рекорд забитих м'ячівна Чемпіонаті світу

36-річний нападник збірної Німеччини, Мирослав Клозе (Miroslav Klose), побив рекорд бразильської легенди, Роналдо (Ronaldo), за найбільшому числузабитих м'ячів за історію чемпіонатів світу. У Бразилії Клозе додав два голи до своїх попередніх 14, що зробило його найкращим бомбардиром за всю історію Чемпіонатів світу.

6. Коста-Ріка

Збірна Коста-Ріки була очевидним аутсайдером неймовірно складної групи D. Колишні чемпіони, Італія, Англія та Уругвай повинні були боротися за два місця на стадії плей-офф. Натомість Коста-Ріка посіла перше місце у групі та обійшла Грецію в одній восьмій фіналу. Однак вони поступилися Нідерландам у серії пенальті у своєму першому чвертьфіналі чемпіонату світу.

5. Подвиг Ховарда (Howard)

Воротар збірної США добре показав себе у всіх матчах, але у 1/8 фіналу проти Бельгії він був просто неймовірним. Його 16 сейвів у цьому матчі стали рекордом з найбільшої кількості сейвів за один матч в історії Чемпіонатів світу.

4. Кусаний Суарес

Цей момент став одним із символів Чемпіонату світу у Бразилії. Уругвай проти Італії - всього за 10 хвилин до закінчення матчу нападник Уругваю Луїс Суарес (Luis Suárez) вкусив захисника Італії, К'єлліні (Chiellini). Суарес згодом отримав дискваліфікацію на 9 міжнародних матчів.

3. Джеймс Родрігес (James Rodriguez)

Нападник Колумбії забив 6 голів у Бразилії та отримав премію «Золота Бутса» (Golden Boot) як найкращий бомбардир чемпіонату. Він забив більше голів, ніж решта гравців, включаючи мегазірок Мессі та Неймара.

2. Провал Іспанії

Команда Іспанії, що стала Чемпіонами світу в Південно-Африканській Республіці, поїхали додому після групового етапу. Вони програли обидва перші матчі і змогли здолати лише Австралію. Вони стали, мабуть, головним розчаруванням турніру.

1. Нова технологія

Гол французького нападаючого Каріма Бензема ( Karim Benzema) у ворота Гондурасу став першим голом в історії футболу, який був підтверджений новою технологієюавтоматичного визначення голів. Цей гол допоміг французам здобути перемогу над Гондурасом з рахунком 3:0.

Сподіваємося, що вам сподобалися ці 25 моментів, що запам'ятовуються, Чемпіонату світу ФІФА 2014 року. А який був ваш улюблений момент цього чемпіонату?

Вдруге в історії Франція стає чемпіоном світу з футболу, обігравши на стадіоні "Лужники" збірну Хорватії з рахунком 4:2. Хорвати билися, як леви, але цього сезону удача (автогол та пенальті) — на боці французів.

Хорватія у найкрасивішій сутичці обіграла збірну Англії з рахунком 2:1 і вийшла у фінал чемпіонату світу – вперше в історії. На щасливому для хорватів стадіоні «Лужники» голи забили Іван Перішич та Маріо Манджукіч. Фінал чемпіонату світу відбудеться в Москві 15 липня: Хорватія зустрінеться з Францією, а Англія побореться за бронзу з Бельгією.

Франція обіграла збірну Бельгії у Санкт-Петербурзі та вийшла у фінал Чемпіонату світу. Переможний голна 51-й хвилині забив головою Самюель Юмтіті. Новий привід для французів написати сотню-другу жартів про сусідів, над якими вони й так часто кепкують.

Поступившись збірній Хорватії в серії післяматчевих пенальті, російська збірна все одно стала командою-героєм, яка довела, що разом ми — сила, а у російського футболує майбутнє.

Збірна Бельгії витримала натиск бразильців у Казані та вийшла до півфіналу з рахунком 2:1. Неймар не показав себе ні в результативній грі, ні в якісній симуляції: за звичку, що вже стала мемою, падати і кататися по полю на цьому чемпіонаті в даному матчі він мало не отримав жовту картку. Особлива шана — воротареві бельгійців Куртуа.

Збірна Франції у Нижньому Новгороді обіграла команду Уругваю з рахунком 2:0 та вийшла у півфінал. Зірки матчу - Рафаель Варан і Антуан Грізманн. Наступний бій французів відбудеться 10 липня в Санкт-Петербурзі з переможцем гри Бразилія — Бельгія.

Збірна Росії вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з футболу, обігравши збірну Іспанії у серії післяматчевих пенальті. Останній удар Ігор Акінфєєв відбив у польоті ногою!

Збірна Німеччини вперше у своїй історії вилітає з групового етапу чемпіонату світу, що, втім, цілком укладається в теорію «прокляття», згідно з яким чинний чемпіон не може вийти з групи: так було з Францією 2006-го, Італією 2010-го та Іспанією 2014-го. З групи виходять шведи та мексиканці.
Тим часом Бразилія виграє сербів (2:0), яким катастрофічно не щастить у реалізації гольових моментів, а заводні швейцарці грають унічию з Коста-Рікою (2:2).

Вирішальний для Аргентини матч із Нігерією закінчився перемогою команди Мессі: п'ятиразовий володар «Золотого м'яча», кульгаючи, «вповз» у плей-офф і в 1/8 зіграє з Францією. Відкрив рахунок Мессі, а переможний і вирішальний гол забив захисник Маркус Рохо, поки чотири форварди Аргентини мляво розмірковували про життя. Втім і цей гол не допоміг би, якби хорвати не виграли в ісландців.

Навіть якщо ви гранично байдужі до футболу загалом і чемпіонату світу зокрема, зробимо ще одну спробу вас переконати, зібравши найпривабливіших тренерів національних збірних — від француза Ерве Ренара, який тренує команду Марокко, до загального улюбленця Йоахіма Льова, який очолює «німецьку машину».

Ерве Ренар, 49 років, тренер збірної Марокко

У Нижньому Новгороді збірна Аргентини всуху програла команді хорватів: на 53-й хвилині перший гол із піврозвороту забив Анте Ребіч, на 80-й — Лука Модріч, а на доданий час третій гол оформив Іван Ракитич. Боляче було дивитися на обличчя аргентинських уболівальників і важкого і сумного Марадону, який з жахом гриз нігті. Доля Аргентини під великим питанням.

Другий матч у групі A між збірними Росії та Єгипту, що проходив у Санкт-Петербурзі, закінчився перемогою росіян — і наша збірна вперше у новітньої історіївийшла до плей-офф чемпіонату світу! Єгипет забив два м'ячі – але один гол у свої ворота. А наші герої — Черишев та Дзюба.

Точні швейцарці в обороні відібрали всю магію у бразильців, які так і не змогли забити другий гол, хоч би як намагався Неймар з новою зачіскою. Йому швейцарці влаштували особливий прийом»: лідер команди Бразилії явно нервував.

Мексиканці, які грали серцем, сенсаційно виграли у чинних чемпіонівсвіту: підопічні Йоахіма Льова, від яких весь світ чекає на результати не скромніші за них розгромної перемогинад Бразилією, налякали вболівальників безпорадністю правого флангу. Тим часом Інститут геологічних та атмосферних досліджень Мексики зафіксував штучний землетрус у столиці країни за сім секунд після того, як на 35-й хвилині зустрічі збірна Мексики забила гол німцям. Причина – стрибки вболівальників!

Ісландські вікінги відстояли нічию із зірковими аргентинцями: великий Мессі не забив пенальті — можливо, допоміг бойовий клич ісландців у «Зарядді». Втім, на боці ісландців — незаслужено — опинився і арбітр: на 77-й хвилині матчу арбітр Шимон Марчиняк не покарав порушення ісландського захисника Сайварссона, і навіть відеоарбітр не виправив цю помилку.

Напружений матч між Португалією та Іспанією закінчився з рахунком 3:3. Проти трьох м'ячів Роналду (останній - за п'ять хвилин до кінця матчу) - дубль від Дієго Кости та філігранний удар у дальній кут від штанги від Начо. Але без слізних сцен не обійшлося: на останніх хвилинахРоналду таки впав, показуючи, що в нього зводить ногу, і матч він вважає закінченим. За ним – перший хет-трик чемпіонату.

Неймовірно гарний початок чемпіонату світу з футболу: Росія Саудівська Аравіязіграли з рахунком 5:0. На 12-й хвилині гол забив Юрій Газинський, на 43-й — Дмитро Черишев, який замінив його. серйозну травмуАлана Дзагоєва. У другому таймі ворота противника вразили Артем Дзюба, який вийшов на заміну, знову спритний Денис Черишев (самий гарний голматчу!) і, доданий час, Олександр Головін.

Федерація футболу Іспанії зненацька відправила у відставку головного тренера команди Хулена Лопетегі: за дві доби до першого матчу проти Португалії збірна залишилася без лідера. Серед можливих причин— невдоволення нового глави федерації Луїса Рубіалеса тим, що напередодні чемпіонату світу Лопетегі оголосив про підписання контракту з мадридським «Реалом», який нещодавно залишив Зідан.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!