Вправи. Живлення. Дієти. Тренування. Спорт

Чемпіонат світу зі спортивної гімнастики колись. Що потрібно знати про чемпіонат світу зі спортивної гімнастики

Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2017 року минев італійському місті Пезаро з 29 серпня до 3 вересня. Загальнодоступний федеральний телеканал Матч ТВ покаже понад 7 годин трансляцій цих змагань.

Коментуватиме виступи спортсменів майстер спорту з художньої гімнастики Олена Щербина. Інформаційна редакція «Матч ТБ» готує повноцінні огляди кожного дня змагань як для випусків новин, так і для програми «Всі на Матч!». До студії програми «Всі на Матч!» запрошено експертів, серед яких заслужений тренер Російської ФедераціїНаталія Горбуліна, заслужений майстер спорту, чемпіонка Європи, старший тренер резерву збірної Марина Говорова.

Чемпіонат світу з художньої гімнастики-2017 на «Матч ТБ»:

30 серпня 00:10 - 02:10 Художня гімнастика. Чемпіонат Світу Особиста першість. Фінали в окремих видах.

01 вересня 09:00 - 10:45 Художня гімнастика. Чемпіонат Світу Особиста першість. Фінали в окремих видах.

02 вересня 08:50 - 10:15 Художня гімнастика. Чемпіонат Світу Особиста першість. Багатоборство.

03 вересня 17:15 - 18:30 Художня гімнастика. Чемпіонат Світу Групові виступи. Фінали.

Тематичним каналом «Матч! Арена» показ чемпіонату світу з художньої гімнастики відбудеться з 30.08 по 03.09 у повному обсязів прямому ефірі. Обсяг трансляцій становитиме 17 годин.

– Ми підготували до чемпіонату світу дуже складні програми. І дуже цікаві, – заявила Президент Всеросійської федерації художньої гімнастики, головний тренерзбірної команди Росії. – Але передбачити все неможливо. Це велика психологічне навантаженняна дівчаток. У групових вправахїм на чемпіонаті доведеться непросто, незважаючи на присутність у складі трьох олімпійських чемпіонок. Не забуватимемо про нові правила. Подивимося, яке буде суддівство. Виступати доведеться в Італії, їх національна командана підйомі, вони у звичній обстановці, за підтримки вболівальників. Тож наші телеглядачі можуть бути впевнені, що боротьба за медалі на чемпіонаті чекає цікава. Чудово, що спортивний каналпоказує ці змагання так детально та масштабно.

Чемпіонат світу з спортивної гімнастики 2017 рік продовжує перевіряти на міцність російських спортсменів. Після хвилюючої кваліфікації, нарешті, стали відомі результати – хто вийшов у фінал серед жінок та чоловіків. Дивіться розклад змагань і трансляцій, щоб оцінити шанси росіян на медалі в Монреалі.

Результати кваліфікаційного потоку з ЧС 2017 у Монреалі - підсумки, чоловіки:

Кваліфікація чемпіонату рве шаблони - фаворити змагань Артур Далалоян, Микита Ігнатьєв та Сергій Єльцов не можуть продовжувати участі у ЧС. На жаль, хлопці не пробилися до жодного фіналу.

Росію у фіналах представлятимуть Давид Белявський, причому у чотирьох фіналах - багатоборстві, на брусах, коні та перекладині; Микита Нагорний – у багатоборстві; Денис Аблязін – на кільцях.

Результати кваліфікаційного потоку з ЧС 2017 - підсумки серед жінок:

Кваліфікація у дівчат пройшла дещо краще. За її підсумками у фіналі ми побачимо: Олену Єрьоміну - багатоборство, бруси, колоду; Ангеліну Мельникову - багатоборство, бруси; Марію Пасіку – стрибок; Анастасію Ільянкову – бруси. Як видно, одразу три спортсменки відібралися на снаряд бруси. Згідно з регламентом ЧС зі спортивної гімнастики, лише два представники однієї країни можуть змагатися на одному снаряді.

Розклад змагань та трансляцій чемпіонату світу зі спортивної гімнастики 2017 у Монреалі:

Пряма трансляція проводиться на телеканалі «Матч! Арена» як з ТБ, так і онлайн. Час трансляцій у Росії – 1:55, тобто фінали 5 жовтня пройдуть 6 жовтня, в ніч. Те саме час анонсовано і на 6 і 7 жовтня. 8 жовтня заключні змагання відбудуться о 19:55 за московським часом.

Чемпіонат світу у Монреалі став першим великим турніромнового олімпійського циклу, свого роду початковим етапомпідготовки до Олімпіади-2020 Перед стартом змагання на цьому наголошувала і старший тренер збірної Росії Валентина Родіоненко: «Завдання у нас такі: просто не здригнутися і виступити Це перший такий серйозний стартолімпійського циклу, всі придивляються один до одного. Це як фундамент на наступні роки.

Склад збірної команди повністю промов. тренерського штабувідповідав: у команді було чимало нових осіб. І якщо Микиту Ігнатьєвашанувальники гімнастики пам'ятали з чудового виступу на Європейські ігрив Баку, то Сергій Єльцові Артур Далалояндо такого високого міжнародного рівнядісталися вперше. Були нові особи і в жіночій команді: до перевірених Олімпіадою Мельникової та Пасіки на канадському турнірі приєдналися Олена Єрьомінаі Анастасія Ільянкова, що готувалися дивувати публіку.

Дивлячись на оновлений склад та пам'ятаючи про неоднозначний чемпіонат світу 2015 року, де російські чоловікине виграли жодної медалі, а жінки здобули відразу три титули, тренери збірної відмовилися від усіляких планів та прогнозів: «Жодних медальних планів тут не потрібно, боже борони», – зауважила Валентина Родіоненко незадовго до старту турніру.

Склад збірної Росії на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики 2017

Перемога для президента

Залишатися на чемпіонаті світу без нагород, як два роки тому, чоловіки не хотіли. Втративши свій шанс у багатоборстві, росіяни планували відігратися в окремих видах. Благо, відібратися вдалося у п'ять із шести фіналів. На жаль, Артуру Далалоянуздивувати суддів та глядачів у опорному стрибкуне вдалося, зате досвідченіші гімнасти зробили те, що вони добре вміють. завоював срібло у вправах на коні та бронзу на брусах, пропустивши вперед лише олімпійських чемпіонів у цих дисциплінах. Варто зазначити, що для Давида ці медалі стали першими на чемпіонатах світу за сім років його виступів завоював свою третю нагороду – срібло на кільцях. І цього разу російський спортсменпоступився олімпійському чемпіону – греку Петруніасу, який виграє всі старти вже третій рік поспіль.

У солідній колекції медалей знайшлося місце та золоту. , Що спеціалізується на опорному стрибку, зуміла захистити титул чемпіонки світу в улюбленій дисципліні Цікаво, що гімнастка присвятила свою перемогу президентові Росії Володимиру Путіну, який 7 жовтня якраз святкував черговий день народження. Напевно, керівник країни порадів і за Олену Єрьоміну, яка того ж дня до бронзи багатоборства додала срібло на брусах Анастасія Ільянковабула близька до того, щоб теж піднятися на п'єдестал, але, поступившись трохи більше однієї десятої бала бельгійці Дерваль, опинилася на четвертому рядку.

Повторення рекорду

У підсумку збірна Росії здобула шість нагород, повторивши найкращий результатдесятиліття, показаний у 2010, 2011 та 2014 роках. У Канаді стільки ж нагород здобули лише китайці, а більше не зміг ніхто. Подібний старт нового олімпійського циклу може лише тішити. Особливо приємно, що в російській команді запалюються нові зірочки: хочеться вірити, що Єрьоміна та Ільянкова згодом тільки додаватиму. Те саме стосується і молодої зміни в чоловічому колективі, нехай вони в Монреалі і виступили не надто яскраво.

Втім, турнір у Канаді залишить не лише приємні спогади. Справа в тому, що у багатьох спортсменів, тренерів та керівників делегацій виникли питання до організаторів змагань, які на догоду телебаченню не давали спортсменам достатньо часу, щоб випробувати снаряди – звідси безліч помилок та пошкоджень. Валентина Родіоненкозауважила, що чемпіонат світу в Монреалі увійде в історію як турнір з найбільшою кількістютравм у спортсменів На щастя, російську командуці пригоди обійшли стороною, але через травму з боротьби вибув, наприклад, триразовий олімпійський чемпіон Кохеї Утимура, який готувався поборотися за чергову пару-трійку нагород