Вправи. Живлення. Дієти. Тренування. Спорт

Перше заняття у хореографічній студії. Підготовка та проведення уроку хореографії

Конспект відкритого заняттяз хореографії
«Подорож у світ прекрасного»
Мета уроку:
Розкрити в дітях естетичну чуйність та бажання
вдосконалюватись через знайомство з історією танцю, навчання
виразному виконанню основних хореографічних рухів
постановки, уміння втілювати музично-руховий образ.
Завдання:
- познайомити учнів з історією танцю та змістом понять
хореографічного об'єднання
- Ознайомити з елементами ритмічних рухів;
- виховувати товариськість, емоційне самовираження, інтерес
до танцю;
Обладнання: диски, касети, музичний центр.
Декорація: дерева, квіти, трави. Наочний посібник для гри:
квіти на картинці (ромашка, дзвіночок) або штучні квіти,
зроблений з паперу квітка – семиквітка із завданнями на пелюстках,
килимки.
Хід уроку:
(Актовий зал оформлений у вигляді казкової, квіткової галявини)
Діти входять до зали під «Вальс квітів».
Підготовчий етап – 5 хвилин
Педагог: Доброго дня, дівчата та хлопчики! Давайте знайомитись. Я
- Танцмейстер, а вчитель танців. Мене звуть Марина
Євгенівна. Я пропоную вам познайомитись за допомогою танцювальних
рухів із танцю, який так і називається – «Давай знайомитись».
Стали парами, обернулися один одному обличчям і повторюємо за мною
руху: крок з приставкою ліворуч і праворуч, вперед два кроки. В кінці
ви тиснете руки і вимовляєте своє ім'я (звучить весела мелодія,
діти танцюють).
- Хлопці сьогодні незвичайний день – на нашій казковій, лісовій
галявині розквітла квітка – семиквітка (у центрі зали на ніжці стоїть
квітка з великими, різнокольоровими пелюстками) Ця квітка
приготував вам сюрприз, але для цього потрібно виконати сім його
бажань. Ви любите сюрпризи? (діти відповідають)
Тоді хто сміливий, той і відриває першу пелюстку. Читаємо перше
бажання.
Основний етап – 35 хвилин
Запитання: Танець. Що це таке? (діти відповідають)
1

Педагог: Хочете, я розповім вам, хлопці, про чудо? Про диво, яке
живе поряд із нами. Ви спитаєте, що це таке? Спробуйте
здогадатися самі! Ось моя загадка! Його не можна торкнутися рукою, але
можна побачити та почути. Він має душу, серце, але для цього,
щоб зрозуміти це, потрібен час. Він здатний змусити нас сміятися і
плакати. Чудо народжується тут, на сцені. Ім'я йому – танець. Він створений
з музики та руху.
Чи знаєте ви, що бог Аполлон є покровителем мистецтва та
дев'ять прекрасних муз, його помічниць. Одна з них юна та вічна –
Терпсихора – муза хореографії. Багато тисяч років тому, коли по землі
ходили невідомі звірі та люди жили племенами, виник танець. Танець
- Це рух, це життя. Танці – це молодість. Молодість душі та
тіла. Доля танців різна – одні народжуються у невідомості та
швидко вмирають, інші живуть віки. І приклад цьому – вічно
нестаріючий вальс. Почувши мелодію вальсу, ви ніколи не
помилитеся і не сплутаєте його з будь-яким іншим танцем. На початку 19
століття він широко поширився по всій Європі. Хоча вальс довго
відкидали вищим суспільством, яке вважало його грубим, до кінця століття його
танцювали усі. А зараз я хочу запросити на сцену хлопців із
хореографічного колективу
(виконується танець «Французький вальс»)
Педагог: Бачите, як здорово танцюють хлопці, які танцем
займаються професійно.
Педагог: Ну, перше завдання ми успішно виконали. Відриваємо
друга пелюстка.
Розминка
Педагог: Кожне заняття танцями ми починаємо з розминки, щоб
розігріти м'язи тіла.
Вправи в розвитку окремих групм'язів та рухливості
суглобів: шиї, тулуба, ніг, рук.
Вправи для шиї, плечей та тулуба.
І.П: стоячи, ноги нарізно, руки на поясі.
16 т-ов - нахили голови до правого та лівого плеча;
8 т-ів - повороти голови праворуч, ліворуч;
8 т-ів - нахили голови вперед, прямо
8 тонн - піднімаємо плечі вгору, опускаємо вниз;
8 т-ів - почергове підніманняплечей;
8 т-ов - нахили тулуба вправо, вліво;
2

8 т-ов - нахили тулуба вправо, вліво з рукою;
4 т-та - нахил уперед, потягнутися;
4 т-та – повернутися до в.п.
Вправи для ніг «Ріжки та копитця».
І.П: ноги разом, руки на поясі.
8 т-ів: вступ (діти готуються)
20 тонн - Ре-ля-ве - підйом на підлозі пальці (ростемо до сонечка);
4 т-та - почергове піднімання п'яти (педалі);
10 тонн - виставлення ноги на п'яту;
8 т-ів - п'ята - шкарпетка;
4 т-та - пліє (маленьке присідання).
Вправи для рук «Чарівні стрічки»
І.П: ноги нарізно, руки опущені вниз, розслаблені.
Педагог: уявіть, що ваші руки це чарівні стрічки. Дує
легкий вітерець і колихає наші чарівні стрічки.
Плавні рухи руками вгору, вниз, разом, по черзі і т.д.

Імітаційно – образні вправина зміцнення постави:
положення сидячи.
Вправа "метелик".
І.П: сісти по-турецьки.
Раз-два – плавно підняти руки нагору (вдих).
Три-чотири - опустити руки вниз (видих) руки махають, як крила.
Сидячи на чотирьох точках: вправа «кішечка» (добра та зла)
Педагог: Відриваємо третю пелюсток
Танцювальна вікторина:
1.Хто були на Русі першими професійними танцюристами?
Скоморохи
2.Які танці були за старих часів? Хороводи, танці, перетанці
3.Назвіть ім'я богині танцю? Терпсихора
4. Який танець визнаний "королем" танцю? Вальс
5. Якому народу належить старовинний танець «Полька»? Чеському
6. Який танець створений на основі військового маршу? Танго
7.Назвіть вуличні танці? Хіп-хоп, брейк-данс, тектонік
8. Який танець нагадує рух вагонів? Летка - енька
Педагог: Правильно, хлопці. Давайте станцюємо цей веселий танець.
3

(діти танцюють)
Педагог: Відриваємо четверту пелюсток
«Імпровізація»
Педагог: Ви знаєте, що рухом, жестами, мімікою обличчя, танцем
ми можемо розповісти про свої почуття та переживання. Вам потрібно
уявити та передати ту ситуацію, в яку ви потрапили.
Кожен учасник обирає собі «ситуацію»:
(картки-наприклад: ти отримав двійку з математики і тебе будуть
лаяти батьки)
Педагог: Відриваємо п'яту пелюсток
Фантазія
Релаксація: "на лузі"
Педагог: Діти уявіть собі, що настало літо, розквітло
безліч квітів на лузі: ромашки, волошки, дзвіночки,
незабудки. Хочете бути гарною квіткоюна лузі? Тоді давайте
ляжемо на килимок, розслабимося і уявимо себе якимось
гарною квіткою (звучить спокійна мелодія)
Педагог: А тепер давайте перенесемося у далеку казкову країну
квітів. Подивіться, скільки довкола прекрасних квітів! Давайте
виберемо якусь квітку і спробуємо зобразити її.
- Спочатку ще немає жодної квітки, тільки маленьке насіння спить у
землі й чекає, коли йому можна буде прорости.
- Але ось з'явився паросток і став щосили тягтися вгору, до
сонечко.
- Він тягнеться все вище і вище - і ось уже перед нами розкрився
красива квітка.
– А які квіти ви зобразили, давайте вгадаємо.
Креативна (творча) гра: «Яка квітка росте на клумбі?»
Розділити дітей на дві команди. Це буде дві клумби. Кожен
команді дати завдання. Першою показати картинку, на якій
намальовано ромашку, а другий дзвіночок. Діти мають образно
зобразити ці квіти, а протилежна команда, відгадати які
квіти ростуть на клумбі.
Педагог: Відриваємо шосту пелюсток
Музична гра.
Гравці танцюють у вільному стиліпід будь-яку музику. Музика
припиняється, і всі швидко сідають на підлогу, витягують ноги, руки – на
пояс. Хто останній – виходить із гри. Гравець, що залишився, стає
переможцем.
Заключний етап – 5 хвилин
Педагог: Відриваємо сьому пелюсток
4

Побажання
Педагог: Хлопці, давайте сядемо в коло, візьмемося за руки та побажаємо
один одному та всім присутнім добра, дружби. Нехай кожен із
вас підійде до кошика, візьме квітку, що сподобалася, і скаже
добрі слова. А квітка залишить собі на згадку. (Діти обирають собі
квітка, що сподобалася, виготовлена ​​з карамелі, шляхом
зв'язування).
- Ну, ось усі бажання квітки-семиквітки ми виконали, і отримали
у подарунок квітка з казкові галявини. Я прощаюсь з вами і як
прийнято на занятті з хореографії – робимо уклін.
Діти виконують уклін і під веселу музикувиходять із зали.
5

Ломоносова Ксенія

уніципальне дошкільне освітня установа « Дитячий садок№2»- Милославський муніципальний районРязанської області

Конкурсна робота

хореографа

МДОУ "Дитячий садок №2"

Ломоносової Ксенії Іванівни

(учасника Обласного інтернет-конкурсу методичних матеріалівз екологічної освіти дітейдо шкільного віку)

у номінації

«Конспект проведення освітньої діяльностіз екологічного виховання дітей дошкільного віку»

2017 р., нар. п. Милославське

Склав: хореограф Ломоносова К. І.

Тема заняття: "По лісах, по полях, разом весело друзям"

Тип заняття: закріплення знань, вироблення умінь і навичок, розвиток музично-ритмічних рухів у дітейдошкільного віку

Вид заняття: комбінований.

Ціль заняття: формування у дітейдошкільного віку вміння втілювати музично - ритмічні рухиза допомогою різних образів.

Завдання заняття:

1. Зацікавити дітейрозвивати навички пластичності, виразності, граціозності.

2. Сприяти розвитку творчої уяви.

3. Створити атмосферу творчого єднання освітян з дітьми.

Методи та прийоми: практичний, словесний

Вік дітей: 4-5 років.

Устаткування: куточок природи, аудіозаписи, атрибути до ігор.

Тривалість заняття: 20 хвилин.

План заняття:

1. Підготовча частина заняття(3 хв.)

2. Основна частина (16 хв.)

2.1 Вправа на розігрів м'язів шиї (30 сек)

2.2. «Маятник»- вправи на розігрів м'язів (30 сек.)

2.2. Розучування стрибків «Сонячні зайчики»- етюд на образ (2хв.)

2.3. «Вітер, вітерець, вітрище»- Вправи на відновлення дихання (30 сек.)

2.4. Галоп бічний (1 хв. 30 сек)

2.5. Релаксація – етюд на образ (2 хв.)

2.6. Упр. «Проліски»- етюд на образ (2 хв)

2.7 Розтяжка «Рибалка»етюд на образ (3 хв)

2.8 Розучування позицій рук. Упр. «Жучки» (2 хв.)

2.9 Гра «Метелики та квіточки» (2 хв.)

3. Підбиття підсумків заняття(1 хв.)

Хід заняття:

1. Підготовча частина

Викладач:

Здрастуйте, хлопці! Сьогодні ми з вами вирушимо в подорож лісом, де зустрінемося з цікавими тваринами та комахами. Ви готові?

Щоб вирушити в подорож, ми маємо чарівний поїзд, який нам допоможе. Швидше розсідаємося вагонами, а машиністом буде Діма (Діти встають один за одним). Подаємо гудок. Ту-туууу!

Вирушаємо в похід

Багато на нас відкриттів чекає.

Ми крокуємо один за одним

Лісом та зеленим луком.

Під музику діти рухаються за «машиністом», який щастить «поїзд».

Викладач:

Ось ми й приїхали до нашого лісу. Діти, подивіться, як тут гарно! Ми прийшли в гості до лісу, давайте привітаємо його та його мешканців.

Фізхвилинка «У лісі»

Руки підняли і похитали.

Це дерева у лісі. (плавне похитування піднятими вгору руками)

Руки нагнули, кисті струснули.

Вітер збиває росу. (струшування рук перед собою)

У сторони руки, плавно помахати –

Це до нас птахи летять. (горизонтальні, одночасні рухи руками вправо – вліво)

Як вони сядуть, теж покажемо – (сіли навпочіпки, руки за спину)

Крила склали назад.

Доброго дня, ліс, чудовий ліс, (встали, руки убік)

Повний казок та чудес!

Звук водоспаду в аудіозаписі.

Викладач:

Ой, хлопці, ви чуєте? Що це за такі звуки? Звідки вони долинають?

Правильно, це нас зустрічає водоспад, а подивіться, що поряд з водоспадом є озеро і в ньому плавають риби, вони теж раді вас бачити.

Звуки птахів у аудіозаписі.

Викладач:

Хлопці, ви чуєте, хто це видає такі звуки? Правильно птахи, а де вони живуть? Мабуть, деякі птахи живуть поруч із людьми, а деякі лише у лісі.

Крик сови в аудіозаписі.

Викладач:

А хто ж зараз з нами вітається? Правильно, це сова. Діти, спробуйте знайти в нашому лісі сову. Молодці!

Звук лисиці в аудіозаписі.

Викладач:

А зараз зможете вгадати, хто видає такі звуки. Це лисиця. Подивіться яка вона гарна, пухнаста. А далі в лісі вирита лисицею нора, де живе ціла лисяча родина.

Звук їжака в аудіозаписі.

Викладач:

Хто ж це може видавати такі звуки? …Правильно, це їжак. Він так само як лисиця та зайці живе в нірці зі своєю родиною. Хлопці, ось ми й познайомилися з нашим лісом, настав час вирушати далі в дорогу.

Швидше розсідаємося вагонами (Діти встають один за одним). Подаємо гудок. Ту-туууу!

Продовжуємо ми похід

Багато на нас відкриттів чекає.

Ми крокуємо один за одним

Лісом та зеленим луком.

Під музику діти рухаються за «машиністом», який щастить «поїзд», використовуючи різноманітні малюнки (лінія, змійка, коло).

2. Основна частина.

Зупинилися обличчям у коло (У залі).

Викладач:

А тепер ми опинилися на лузі, подивіться, скільки тут гарних квітів та метеликів (Руки на поясі, повороти голови).

Упр. «Маятник» (Перенесення тяжкості тіла з ноги на ногу)

Вперед назад, назад

Квітка хитається.

Ліворуч праворуч, ліворуч праворуч

Дітям дуже до вподоби.

Розучування стрибків «Сонячні зайчики» (музичний розмір4/4)

Раз, два, три, чотири, п'ять,

Починаємо ми стрибати.

Вранці, увечері та вдень

Ми скакати не втомлюємося. (перескакуємо з ноги на ногу)

Пісня: «Сонячні зайчики»

Сонячні зайчики стали на зорі (ноги у 6-ій позиції, нахили вперед)

Як тепло та весело стало на землі (Руки в 2 позиції)

Стежками зайчики стрибають у лісі (Руки на поясі, стрибки на двох ногах)

Збирають ранню росу (нахили вперед, коліна прямі)

Програш (бавовна в такт музиці)

Блищить річка золотом, блищить у тиші (стрибки з 6-ї у 2-у позицію)

Сонячні зайчики танцюють на хвилі

Заглянули зайчики в мою кімнату

З доброго ранкуя вже встаю!

Програш (бавовна в такт музиці)

Відновлюємо дихання Упр. «Вітерець, вітер, вітрище»вдихаємо на повні груди, видихаємо тихо, повільно (вітерець, потім видихаємо сильніше (вітер, видихнули сильно) (вітрище).

Викладач:

Ось ми пострибали, як зайчики, повеяли, як вітер, а зараз давайте пострибаємо як галки.

Галоп бічний

Скоком боком, скоком боком,

Ходить галка повз вікна.

Вітром вся скуйовджена,

Снігом запорошена.

Гоп, гоп, гоп, гоп,

Виходить галоп.

П'ятку п'яту наздоганяй –

П'ятку п'яту вибивай.

Ніжка ніжку наздоганяла,

Все бочком за нею скакала.

Стоп! Я сказала. Я втомилася.

Ніжка ніжку наздоганяла,

Все бочком за нею скакала.

(повтор 2 рази : в один бік та в інший).

Зупинились, сіли у коло.

Викладач:

Втомилися? Потрібно відпочити та розслабити свої м'язи

Лігли на спину. Релаксація: «на лузі».

Хлопці, розслабимося. Уявіть собі, що настало літо, розквітло безліч квітів на лузі - ромашки, волошки, дзвіночки, незабудки. Хочете бути гарною квіткою на лузі? Тоді давайте уявимо, що всі ми квіти, а які саме, вирішіть самі, яка квітка найбільше подобається, тим і будете.

Спочатку ще немає жодної квітки, тільки маленьке насіння спить у землі і чекає, коли йому можна буде прорости (сіли навпочіпки, руки і голову опустили на підлогу). Але ось з'явився паросток і став щосили тягтися вгору, до сонечка (Повільно випрямляємо спину, руки на рівні грудей).

Він тягнеться все вище і вище – і ось уже перед нами величезний рожевий бутон (встали, руки нагорі, долоні разом). І, нарешті – о, диво! - Бутон розкрився, і квітка вперше глянула на світ (Розвели руки в сторони).

Як ласкаво пригріває сонечко, як прохолодно віє вітерець! ( «маятник»).

Як хочеться пити! Я знемагаю від спраги, мої пелюстки можуть засохнути. …

Нарешті пішов дощ! Ах, як добре! (упр. «крапельки»)

Але настала ніч, Квітка прикрилася своїми пелюстками, наче ковдрою і заснула. (з'єднали долоні нагорі, нахил голови вперед).

Зараз ви почуєте твір-п'єсу П. І. Чайковського «Квітень. Пролісок». Прислухайтеся до мелодії, вона боязка, несмілива, лагідна. Пролісок тягнеться до сонця, і мелодія здіймається все вище. Мелодія у п'єсі звучить то світло, то тривожно, то голосно, то низько. Музика розповідає, що сонечко ще світить не завжди, що ще буває холодно, темно та негодно.

У цій п'єсі є й інша мелодія - дуже гарна, схвильована, трепетна, легка, як подих вітерця. Мелодія ніжна, польотна, ніби квітка проліска погойдується на вітрі.

Упр. «проліски»(слухати музичну композиціюуважно та виконувати рухи в такт музиці).

Викладач:

Які ви молодці, а зараз я пропоную вам порибалити. Бажаєте? Неподалік у лісі ми бачили озеро з рибками. Давайте уявімо, що ми їх ловитимемо (сіли на підлогу, ноги вперед).

Розтяжка.

Пісня «Коханець-рибалок»

(І. п. сидячи на попі, ноги витягнуті вперед, шкарпетки натягнуті, упор на руки)

Сидить рибалка на озері любитель рибалок

Сидить муркоче пісеньку, а пісенька без слів

(шкарпетки піднімаємо вгору, вниз)

Тра-ля-ля

Тра-ля-ля

Тра-ля-ля

А озеро глибоке, вдалим буде лов

Зараз зловить окуня любитель рибалок

(«пливемо»: нахили вперед до ніг, руки розводимо в сторони)

Тра-ля-ля (3 рази долоньками ударяємо по плечах)

Тра-ля-ля (3 рази долоньками вдаряємо по колінах)

Тра-ля-ля (3 рази долоньками вдаряємо по шкарпетках)

А пісенька чудова та радість у ній та сум

І знає цю пісеньку вся риба напам'ять

(«пливемо на човні»: кисті-кулачки, нахили корпусу до ніг, руки через сторони вгору по колу)

Тра-ля-ля (3 рази долоньками ударяємо по плечах)

Тра-ля-ля (3 рази долоньками вдаряємо по колінах)

Тра-ля-ля (3 рази долоньками вдаряємо по шкарпетках)

Як пісня починається, вся риба розбігається

(«Велосипед»упор на лікті)

Тра-ля-ля (3 рази долоньками ударяємо по плечах)

Тра-ля-ля (3 рази долоньками вдаряємо по колінах)

Тра-ля-ля (3 рази долоньками вдаряємо по шкарпетках)

Викладач:

Молодці, хлопці, встаємо. А зараз давайте уявимо, що ми знайшли жучка, і нам треба допомогти йому злетіти.

Розучування позицій рук «Жучки»

Беремо жука в руки (підготовча позиція, піднімаємо його вище (1-а позиція рук, потім ще вище). (Розкриваємо руки в сторони 2 позиція). (Вправа повторюється тричі).

Викладач:

Молодці, хлопці, а зараз час погратись.

Гра «Метелики та квіточки».

Групаділиться на 2 команди. 1 команда-метелика, 2-квіточки (вдягаються на руки квіти). Поки що звучить музика ( «Квітень. Пролісок»). Метелики літають, квіточки гойдаються на вітрі (уважно слухати композицію та рухатися у такт). Як музика зупинилася, метелики летять на вільну квітку.

3. Заключна частина. (Підбиття підсумків).

Які ви молодці! Хлопці, скажіть, де ми сьогодні побували? А що і кого зустріли? Які позиції рук ми сьогодні вивчили? Вам сподобалася наша подорож? І мені сподобалося подорожувати з вами, але зараз вам час повертатися в групу, наше заняття закінчилося, До швидкої зустрічі!

Розсідаємося по вагонах (Діти встають один за одним). Подаємо гудок. Ту-туууу!

Вирушаємо додому.

Багато ми за день відкрили, вивчили.

Ми крокуємо один за одним

Лісом та зеленим луком.

ДОДАТОК (фотоматеріал до заняття)

Список литературы:

О. П. Радінова. Природа та музика. ТЦ СФЕРА; Москва 2010

С. Руднєва, Еге. Фіш. Музичний рух. Методичний посібникдля педагогів музично-рухового виховання, які працюють із дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. СПб, 2000.

Т. Суворова. Танцювальна ритміка №1. ІЗД. «Музична палітра». СПб 2005.




    Чоловіки та жінки

    Середня цінаодного заняття

    Вплив на вагу

    Травмонебезпека

    Тренуються

    Гнучкість

    Пластичність

    Витривалість

Про хореографію

Хореографія - це мистецтво твору танцю. Цей термін був вперше використаний прибл. 1700 р. у його буквальному значенні — нотації або стенографічного запису танцювальних па. Згодом сенс терміна змінився: він став застосовуватися до задуму постановника танців, свого роду програмі балету, і навіть ширше до танцювального мистецтва в цілому.

Основні напрямки

  • Народний танець
  • Бальна хореографія
  • Класична хореографія

Народна хореографія розвиває в людях артистичні дані та емоційність. Вона включає культуру народу, обряди і традиції. Народні танці вирізняються своєю колоритністю та дають відмінну фізичну підготовку. Що таке класична хореографія? Система виразних засобів, що склалася з багаторічних різноманітних традицій, формує класичну хореографію. Навіть при єдиній схематичній основі класичного танцю, кожен хореограф має свій відмінний почерк. А ось класичний балет є базовою основоюрешти видів танцю. Класична хореографіявластива відпрацьована протягом довгих роківспеціальна система підготовки, а термінологія цього виду мистецтва успішно використовується в багатьох інших танцювальних стилях. У класичному танцізакладено основи, що є універсальними для інших напрямків. Бальний танець завжди був перехідним містком між класичним балетомта народною хореографією. Він характерний своєю красою та популярністю протягом багатьох років. Навчання бальної хореографії є ​​одним із найбільш популярних напрямків на сьогоднішній день.

Які обмеження для занять хореографією?

Хороша новина- обмежень немає. У секціях хореографії є ​​групи для найменших і для дорослих, для танцюристів-початківців і досвідчених. Кожен бажаючий зможе підібрати групу собі. Звичайно, розпочати кар'єру професійної балеринив 30 років навряд чи вийде, але освоїти ази цього мистецтва, покращити поставу і просто отримувати задоволення – можна і навіть потрібно.

Що потрібне для першого уроку хореографії?

Найголовніше, щоб одяг не заважав вам вільно рухатися і виконувати вправи. Вгору - гімнастичний купальник, майка чи футболка. Оскільки педагогу важливо спостерігати за рухами ніг та стоп, вниз найкраще підійдуть лосини чи велосипедки. Взуття — чешки, балетки або без жодного взуття, босоніж.

Як проходять уроки з хореографії?

Стандартний урок навчання хореографії, в ході якого докладно відпрацьовується кожне балетне па, складається з окремих «блоків». Починається все з розігріву танцюриста, що готує м'язи до основної тренувальної частини. Далі відбувається відточування елементарних па біля верстата. Потім танцюристи переміщуються на середину зали, де виконують низку вправ і розучують стрибки. І, нарешті, настає етап танцю у спеціальних танцювальних туфлях – пуантах. Закінчується заняття спеціальною балетною розтяжкою (стретчингом).

Коли буде помітно перший результат?

У ході тренувань виробляється правильна постава, постановка корпусу та відточуються до автоматизму всі танцювальні позиції. Тим, хто бажає освоїти будь-який вид танцювального мистецтва, не варто нехтувати уроками хореографії, оскільки саме на них танцюрист здатний повною мірою розвинути свою музичність, набути грації та пластики рухів, позбавитися від м'язових болівта болю в області хребта. Вивчаючи основи балету у нашій школі, можна навчитися володіти своїм тілом досконало

Як вибрати секцію з навчання хореографії та записатися?

Відповідь проста – у нас на сайті:) Вибирайте уроки з навчання хореографії – вказані ціни, адреси, розклад. Виберіть відповідний урок з навчання хореографії в Москві, запишіться на заняття і вперед - знайомитися з мистецтвом танцю!

Хореографія у спорті: підручник для студентів Шипіліна Інесса Олександрівна

ПРИКЛАДНИЙ ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ХОРЕОГРАФІЇ

(вказати рік навчання) Завдання:

I. Освітня.

а) Методика навчання у опори (вказати перелік елементів) та на середині (вказати перелік елементів).

б) Удосконалення хореографічних стрибків (вказати за групами – мала, середня, велика).

ІІ. Виховна.

Виховання працьовитості, дисципліни, почуття колективізму.

ІІІ. Оздоровчий.

а) Удосконалення постави.

З книги Підготовка юного важкоатлета автора Дворкін Леонід Самойлович

10.6. Зразковий тижневий плантренування для атлетів-початківців Всі вправи виконуються в 3-4 підходи з паузою між ними в 2-3 хв, до заспокоєння дихання. Кожна вправа повторюється в одному підході 8-10 разів. Вага штанги (гирі) підбирається з урахуванням можливості підняти

З книги Да-цзе-шу [Мистецтво запобіжного заходу бою] автора Сенчуков Юрій Юрійович

10.7. Приблизний тижневий план тренувань для атлетів після 6-12 місяців початкової підготовки Перший тижденьУРОК 1Розминка – 10 хв (біг, стрибки, гімнастичні або акробатичні вправи). Основна частина:1. Жим лежачи на горизонтальній лаві(50x6, 60x5, 70x4, 60x5x2), всього 25 підйомів.2.

З книги Спеціальний армійський рукопашний бій. Частина 2, частина 3 глави 10, 11. автора Кадочников Олексій Олексійович

З книги Хореографія у спорті: підручник для студентів автора Шипіліна Інеса Олександрівна

8.2. Орієнтовний план-конспектнавчального заняття Завдання заняття:1. Вдосконалення фізичних якостей: спритності, координації, вибухової сили, витривалості.2. Психологічна підготовкадо подолання страха.3. Вивчення захисту від ударів палицею зверху.4. Вивчення обеззброєння

З книги Бійцівський клуб: бойовий фітнес для жінок. автора Атілов Аман

СТРУКТУРА УРОКУ ХОРЕОГРАФІЇ* Структура уроку хореографії є ​​класичною: підготовча, основна, заключна частини.

З книги Любов інтриган. За футболом з п'яти материків. автора Кікнадзе Олександр Васильович

ПРИНЦИПИ ПОБУДУВАННЯ УРОКУ ХОРЕОГРАФІЇ* Побудова уроку визначається 4 умовами: пропорційністю окремих частинуроку; підбором вправ та послідовністю виконання; чергуванням навантаження та відпочинку; · складанням навчальних комбінацій на уроці. Залежно від

З книги Боротьба самбо автора Харлампієв Анатолій Аркадійович

Із книги Шлюпка. Пристрій та керування автора Іванов Л.М.

Із книги Більше, ніж футбол. Правдива історія: погляд зсередини на спорт №1 автора Альошин Володимир Володимирович

Глава I Чотири уроки Чемпіонат-66 запам'ятався більше побачених інших, тому що проявилися в ньому і найкращі, і, на жаль, уразливі сторони рідного футболу… Його уроки можуть бути корисними для гравців та тренерів нових поколінь. відбіркових змаганняхнад

З книги Рукопашний бій[Самовчитель] автора Захаров Євгеній Миколайович

З книги Курс самозахисту без зброї «САМБО» автора Волков Владислав Павлович

З книги Тайський бокс: програма для вищих навчальних закладівпо тайському боксу автора Цініс А. В.

Глава 32 План є план… Костянтина Івановича Бескова призначали головним тренером збірної СРСР у 1963 році, і тоді ж під час бесіди з головою Центральної ради Союзу спортивних товариств та організацій країни Ю. Машиним йому було сказано: головне завдання– підготувати

З книги Особиста безпека (тренер-інструктор) автора Махов Станіслав Юрійович

ДОДАТОК ПРИКЛАДНИЙ ПЛАН-ГРАФІК ПРОХОДЖЕННЯ ПРОГРАМИ ВИВЧЕННЯ ПРИЙОМ РУКОПАШНОГО БОЮ ПРИМІТКА. Цифрами позначено кількість окремих прийомів, зв'язок (комбінацій) і КФУ, що виконуються в занятті: 1–10, 2–20, 3–30, 4–40

З книги автора

ІІІ. Плани побудови уроку а) Типовий план урока1. Вступна частина(2-3 хвилини). Мета: Підготовка учнів до заняття. Зміст (порядковий): Побудова, повороти, ходьба пробіжка, пояснення мети та зміст основної частини уроку. Основна частина (до 40 хвилин). Мета: Вивчення

З книги автора

5 Прикладний навчально-тематичний план Прикладний календарний план-графік освоєння програми Навчально-тренувальна група 1-й рік навчання 4 години на тиждень / 172 години на рік Навчально-тренувальна група 2-й рік навчання 4 години на тиждень / 172 години на рік Навчально-тренувальний 3-й

З книги автора

6 Зразковий навчальний планпрограми



Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!
Чи була ця стаття корисною?
Так
Ні
Дякую, за Ваш відгук!
Щось пішло не так і Ваш голос не був врахований.
Дякую. Ваше повідомлення надіслано
Знайшли у тексті помилку?
Виділіть її, натисніть Ctrl+Enterі ми все виправимо!